fejlc
Pontos idő: 2017 nov. 19 12:36

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1362 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 19:33 
Site Admin

Most ment el a zsaru. Egy nagyon aranyos, macskabarát fickó, akinek 19 éves cicája volt. Morpheus azonnal pirszinget akart nyomni a fülébe. ő pedig tudja ki a jó és a rossz.
Több, mint két órát beszélgettünk.
Kimennek a MÁV kórházba is, aztán kapok egy papírt és irány a bíróság.

ossi: Vicus révén az összes elérhető TV riasztva. Sajnos, hogy ilyen sokáig volt itt a zsaru nem tudtam elérni az RTL-es csajt, de talán később.
Aki a Danubiusban csinálta velem a riportot bedobta magát, de aztszem, amíg nem tudja miről van szó- mert ő is olyan , hogy belehal, ha ilyet lát- addig nem tudja mennyire fontos ez.
Nem nekem, nem ennek a szerencsétlen macskának, hanem azoknak, akik még élnek és ki vannak téve az ilyen abernált s*ggfejeknek.
Különben az idióták bementek - nem a kórházba, ahol vannak - hanem az SZTK-ba veszettség elleni oltásra. :csatt
B+. Hihetetlen.
Ebben az a frankó, hogy az állatorvosom mesélte, hogy nekik kötelező ez a megelőző oltás és k*rvára fáj a feje tőle egy jó darabig.
Remélem ezek bele is döglenek.
De ők nem védőoltást kapnak, hanem a hasukba egy csomó jó sz*rt.
Sajnos ettől nem fulladnak meg. [:sneaky]

Személyiségi jogról meg itt nincs szó, mert nevet nem említettem, mert nem is tudok, de a tény az tény. Merjék ezek után azt mondani, hogy nem igaz, vagy rágalmazás.

Márvány most dobta a fejemre a vonalas telefont. Ez a hála, hogy egyelőre megmaradtak a golyói. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 18:45 

Két helyre már fel is tudtam tenni.Elég bajban vagyok,mert sok helyen regisztráltam magam és vagy 3x már elvesztek a kedvenceim a kedves vírusoknak köszönhetően [:sneaky] Így nincs meg sok oldal,ezzel együtt a nicknév,jelszó sem.Én hülye nem írtam fel [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 18:06 

Köszi!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 18:00 

Vicus26 írta:
Nem mintha nagyon be lennékm tojva...de személyiségi jogok megsértéséért nem perelhetnek be? [:nemerti] amiért feltesszük őket,hogy MÁv kórház stb.

Nem. Bizonyítsák be, hogy alaptalan. Nekik kell, ha zavarja őket és úgy érzik, sérti a jogaikat.
Polgári útja van a lehetőségeiknek. Polgári pernél a főperesnek kell bizonyítania az igazát.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:58 

Nem mintha nagyon be lennékm tojva...de személyiségi jogok megsértéséért nem perelhetnek be? [:nemerti] amiért feltesszük őket,hogy MÁv kórház stb.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:32 

Én is várom a nyűves blikk.hu fórumáról a linket az emilemfre,hogy regisztráltam,hogy be tudjam tenni a képet.De sehol még >:|

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Máv kórházi eset
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:26 

Ez iszonyatos. Remélem Grabowsky segít, hogy megbüntessék őket.A jövő héten már itthon lesz. El sem mondhatom mit érzek. Ezek az igazi állatok. Egy állat csak éhségből vagy kényszerből öl.
Hogy tehettek ilyet. Egyszerűen ugyanazt kéne csinálni velük, mint amit ők tettek. Erre mentség nics.

Mamaci (Zsóka) [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:25 

Junior, ne nézz hülyének... De esetleg tévé? Ha a fickó megússza pénzbüntetéssel, legalább hurcolják meg... [:disgust]

Figyi.. a honlapunkra mindjárt felteszem... OKé, tudom, nem vagy kisegítve vele... De mindjárt végig gondolom, hova vagyok bejáratos macskás, állatos oldalra...

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ossi 2006 aug. 16 17:27-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:23 
Site Admin

Vicus26 írta:
Rettenetes a látvány is és fojtogató a gondolat,hogyan halt meg szegényke.Istenem [:crybaby]

Ezért segítsetek minden elérhető- még a Blikk honlajára is - feljuttatni.
Valaki vegye már a lapot, az úristenit.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junior 2006 aug. 16 19:16-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:20 
Site Admin

ágika írta:
Tiszta középkor.
A szolgálunk és védünk hatóság odaméltóztatott fáradni?

Még nem, de alaposan beolvastam nekik. Lehet, hogy nekik csak egy macska, de nekem egy élet és egy gyilkosság, mégpedig aljas szadista módon. És nagy balhét fogok belőle csinálni.
A zsaru...milyen balhét? [8.] Mégis mit gondol? Elsoroljam a magukra vonatkozó törvényeket?
Hát maga tudja?!
Hát még szép, hogy én tudom és, ha nem jönnek ide, akkor akarja tudni milyen törvény vonatkozik a rendőrségre állatkínzás. ill. gyilkosság ügyben.
Hát, jó...mindjárt mennek. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:15 

Rettenetes a látvány is és fojtogató a gondolat,hogyan halt meg szegényke.Istenem [:crybaby]

Gondolkoztam,hogy megnézzem-e a képet ha felteszed.Mert biztosan kísérni fog álmomban.Bevallom rövid pillantást mertem csak vetni rá...
Milyen szép cica! [:sad] [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:14 

Tiszta középkor.
A szolgálunk és védünk hatóság odaméltóztatott fáradni?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 17:10 
Site Admin

Kép Kép

Kép Kép

Nézzétek és mondjátok, hogy nem az ember a legocsmányabb lény a földön. Morpheus csak nézi, hogy mi történt.
na ja, ő nem lenne képes ilyesmire. Hiszen ő CSAK egy macska.
Nagy nyereség lenne az armageddon.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 16:57 

Szegényke lehet,hogy "csak egy macska" volt-bár a MI fajtánknak ez sose lesz így-nem ezt érdemelte.És igenis bűnhődjön aki ezt a mérhetetlen szenvedést okozta neki,a fájdalmas haláltusát ahogy szabadulni próbált [:crybaby] [:crybaby]

Dögöljön meg aki ezt tette vele >:| Csúnyán hangzik de szívből jön eza kívánság.Én elég radikális felfogású vagyok, a régi szemet szemért elvben hiszek-rendet ez tehetne a világban-pl. a halálbüntetés eltörlése ellen voltam egyébként is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 16:51 
Site Admin

Nem, a szolnoki!
Pont ennek a főistene ölte meg apámat, úgyhogy nekem ne mondják, hogy ne járassam le az új vezetést. :düh

A zsaruk meg nem törik magukat, hogy ideérjenek. Bezzeg ha büntetni kell, akkor rögtön oda eszi a fene őket.
Ezek hülyének néznek, de ők is kapnak a pofájukra, mert tudom, hogy a kötelességük.
Ha még egyszer fel kell hívnom őket felsorolom a jogszabályokat- a rohadt sumák népségének- akkor majd itt lesznek rögtön.
Tudom, hogy CSAK EGY MACSKA verzió áll fenn, de ilyenkor nem a közismert Junior vagyok.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1362 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]