fejlc
Pontos idő: 2017 dec. 17 11:58

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 344 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ki a főnök?!
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 21 16:11 

Junior írta:
A macskák viselkedése [sztem] 99%-ban örökletes.
Sok példa lenne rá, de csak 1.

És a testvérek is általában ugyan olyanok.
Ez van. Macskák.

Cáfolom:) Odin és Dönci mintha két külön bolygóról jöttek volna. Dönci egy igazi kis életrevaló dög, nagyon aktív és öntudatos, Odin pont az ellenkezője, szerintem nehéz dolga lenne a természetben, kis lyukaskezű, ha az orra elé lógatjuk a játékot akkor is olyan kis bénán kapja el, az ember azt csinál vele amit akar, szerintem ha a levegőbe dobálnám még azt is eltűrné a kis hülye:) Amugy ugy tanultam hogy egy nőstény több hím utódjával is lehet terhes egyszerre, tehát elképzelhető hogy egy alomban féltestvérek is vannak nem csak édestestvérek. Ez sok mindent megmagyarázna.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 09 18:07 

[:hysterical]

igen tenyleg ez lehet a baj

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 09 17:52 

Nappal macskaszagú ruha van rajtad.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 09 17:49 

idegen cicák szagát nagyon elképzelhető hogy érzi :(

de nagyon aranyos, ma éjjel bent aludt velem és végig hozzámbújt, dorombolt. napközben meg továbbra is folyton morog és fúj, fene sem érti ezt...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 09 17:42 

Talán érez rajtad valami szagot amitől fél.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 08 21:52 

Sziasztok!

Van nálam egy fiatal, ivartalanitott kandúr cicus megőrzésre, egy 3 hetes utazás miatt. A cicával mi mindig jóban voltunk, kóbor kiscica korától fogva, és a befogadóhelyen is sokat szeretgettem. Viszontz mióta áthoztam ide hozzám, azóta nem lehet vele birni...folyamatosan morog és fúj rám, teljesen ki van fordulva magából már napok óta. Ennyire lesokkolta a környezetváltozás?

A saját cicámmal már összefutottak (kinyitották a kilincsre zárt ajtót >:| ), de még rá sem fúj annyit mint rám...inkább barátságosak. Én ezt nem értem, velem mindig jól kijönnek a cicák, inkább egymással van gondjuk, ez meg teljesen ki van akadva rám...nem tudom mit utálhat bennem ennyire [8.] Mit csináljak hogy lenyugodjon?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 05 15:39 

Gabyka írta:
Szerintem is csak fura még Pamacsnak a veletek alvás,idővel mindannyian összeszoknátok ;)

Csak sajna az "idővel" nem fog eljönni. [:sad]
Már most ki van tiltva éjszakára a szobánkból. [:baby]

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 05 11:42 

Szerintem is csak fura még Pamacsnak a veletek alvás,idővel mindannyian összeszoknátok ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 05 07:46 

Az alom, meg a kajája valóban nincs a szobában, de az ajtó tárva nyitva van, úgyhogy le tud menni.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 19:36 

Akkor kótognak főleg, ha sem a kaja sem az alom nincs a szobában, és csukva van az ajtó. Nekem minden macskaholmi a szobámban van, igy lehet a cicámtól aludni, nem heccel. Persze van hogy igy is néha bekattan de nagyon ritkán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 15:53 

Macsek semmi sem megy egyből,meg kell szoknotok egymást. [;)] Morcos velünk alszik kiscica kora óta,én az első néhány hétben szinte nem is aludtam. [:langol2] Először féltem,hogy ráfekszem,aztán arra ébredtem fel,hogy bújik a hajamhoz,közben rágcsálja a végét és a bajszával csikizi az arcomat.Azóta összefogott hajjal alszom. :D Ezek után minden hajnalban 4 és 5 óra között felébredt és mászkált,zörgött,csörgött,ha kizártam a szobából keservesen nyávogott! :düh Két hónapja volt nálunk amikor beköltöztünk a házunkba,itt aztán volt lóti-futi így lefárasztotta magát. [:yahoo] Ha felébredt kiengedtem a garázsba,ami jó móka volt,mert tele volt kibontatlan dobozokkal és zsákokkal,itt szépen elfoglalta magát reggelig de már vagy két éve nem akar kimenni.Mostanság este beviszem,hajnalban a férjemmel kel,eszik elnézelődik és amikor kelek jelentkezik a repetáért.
Ritkán ébreszt fel.
Szerintem megszokná,ha ismerné a "házirendet"és olyan jó a dorombolására elaludni! [:fain]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 15:10 

:D
Ritka az az cica aki végig alussza az éjszakát Én 3cicával "alszom"
Vagyis szeretnék aludni Mindig valamelyik kitalál valamit főleg hajnal felé :csatt

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 15:06 

Képzeljétek, sikerült rábeszélnem a férjemet, hogy próbáljuk ki, milyen Pamaccsal aludni. ;)
Háááááááááááááát, az éjszakánk "szuperül" sikerült. Az egy dolog, hogy szinte semmit nem aludtunk, a végén alvás helyett kínomban már fuldokolva röhögtem. :csatt [:hysterical]

Éjfélig semmi gond nem volt, Pamika békésen aludt. Aztán egyszer csak kiugrott a szeme, és elkezdett mászkálni. Még ezzel sem lett volna semmi baj, de rájött, hogy milyen szuper jó lenne az ágyon, és felugrott, de úgy sikerült neki, hogy ráugrott a férjem fejére. :D Onnan elvettem, magam mellé tettem, akkor meg elkezdett őrült módon nyávogni, meg dorombolni. Nem győztem csitítani, féltem, hogy a férjem teljesen felébred, aztán lesz nemulass! [8.] Szerencsére nem kelt fel, csak dörmögött magában. :) Aztán egy idő után Pami lenyugodott, majd mikor végre sikerült nekem is elaludnom, olyan 1/2 2 felé kezdődött minden elölről. Ugrás fel az ágyra, természetesen a párom fejére, aki egyből felkelt, én, mint akit puskából lőttek ki, ugrottam, hogy elvegyem onnan Pamacsot. Magam mellé tettem...égtelen nyávogás...dorombolás...majd ismét lenyugodott, de nem telt el fél óra, lement almot kaparni, majd vissza hozzánk, fel az ágyba, végigmászott a férjemen, és belenyávogott a fülébe. :csatt
Reggel úgy néztünk ki mindketten, mint a mosott sz.r, Pamacska viszont olyan békésen szunnyadozott. [:sneaky]
Megkérdeztem a férjemet, hogy ma is együtt alszunk Pamival? A választ gondolom sejtitek... [apam]

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 01 11:47 

Olyan aranyosak mindig együtt vannak
Néha azért bunyóznak is egyet de csak olyan testvériesen :D

Barni is kiskora óta nálunk van és alig tudom elkapni Több kört rohanunk a lakásba mire végre lelapulva hagyja magát megfogni de akkor is megfeszíti magát Most még Kornélia is hiányzik neki Ö volt akivel mindig összebújt
Pedig sajnos megint csak pöttyözve pisil
Nem szeretném ha műtetni kellene [:disgust]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 01 11:31 
Site Admin

A macskák viselkedése [sztem] 99%-ban örökletes.
Sok példa lenne rá, de csak 1.
Dusán a világ leghülyébb macskája itt született már vagy 5 éve. 2009 jan. óta még féreghajtót sem tudtunk neki adni. Ment a hasa, mint állat. Semmit nem tudtam vele tenni, mert egyszerűen egy vadállat.
Ma már olyan ronda sebes a bőre, a füle, hogy elkaptuk a szákkal - ez se mindig megy - és kapott egy strongholdot.
Általában be szokott jönni neki.
De van jó pár hasonló.
És a testvérek is általában ugyan olyanok.
Ez van. Macskák.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 344 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]