fejlc
Pontos idő: 2019 jún. 24 15:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Szekrények, heverők...
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 06 10:15 
Site Admin

Igen, azon vagyok, hogy átgondoljam.
A hétköznap nálunk nem csak azért nem jó, mert Pesten aztán közlekedni... [:disgust] , hanem Peti dolgozik, Dani is, aki pakolni tudna - ráadásul megint valahol a világ végére megy.
A mai nap lenne esedékes, de akkor egyedül maradok a rengeteg nyavalyás almával.
Ami persze nem lenne nagy ügy, ha nem potyogna le az egész és nem kéne fűrészelni, ha a közelébe akarunk menni. :csatt
Ha Peti felkel, akkor megbeszéljük, de csak a mai napot.

Ha ez gipsgps-nek jó, akkor meglátjuk. Ha nem, akkor Gabyka dobd ki a fát és kész. [nemtom] Én is sajnálom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 szept. 06 09:40 

Junior, kérlek az előző hozzászólás fényében gondold át a levele(i)mben írottakat.....
A hétfő nekem ok lenne, a kedd már nem....
PA

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 szept. 05 20:57 

Junior tudom hogy sokat dolgotok,meg a fogorvos meg a pénz de sajna nekem holnapra kellene a válasz hogy eltudjátok-e vinni jhéten hétfőn vagy kedden a bútort vagy nem mert akkor sajna ki kell dobnom,nem férnek el a melósok tőle meg a sitt-től [:sad]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 14:18 
Site Admin

Csak a gmail-t használom. A cicáid képe már fenn is a megfelelő helyen.
A látogatás egyelőre úgysem aktuális.
És tényleg meg kell beszélni, mert egy s*ggel nem tudok több lovat megülni. [nemtom]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 13:15 

Helló!
Megvagyok még... :)
Ezek szerint nem használjátok a gmail-es címet? Érdeklődtem, hogyan lehet eljutni hozzátok....
A látogatást előre meg kell beszélni? Ha igen, mennyire előre? Előző nap elég?
Üdv. A

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 17:53 
Site Admin

Válaszoltam valamit, de a gépem máshogy gondolta. Állandóan újraindítja magát [gep] - úgyhogy maradjunk annyiban, hogy majd megbeszéljük. Le nem írom még egyszer az tuti. >:| A franc essen bele.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 10:20 

Értem a növényes magyarázatot, nekem nem jutott eszembe, de igaz, mert tapasztaltam..... :)
De majd elgondolkodom a megoldáson....

Persze, szívesen elmegyek, ha ráérek, sőt, imádom a cicukat, szívesen segítsek is, csak elég sokat dolgozom, soxor hétvégén is, így elég nehézkes...
De majd megoldom....

Persze, mindenki ivartalanítva, ez alap....

Képek, magyarázatok mennek....

A gázolajat meg szívesen, mert amúgy is szoktam ide-oda küldözgetni 1%-ot, pénzt, csak soha nem jelez vissza senki, így újat választok - tetszik, h innen kapok választ, folyamatos a kommunikáció....

No, most muszáj dolgoznom...
Üdv.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 10:06 
Site Admin

Nem lenne hülyeség, ha egyszer időd engedi, hogy meglátogass minket.
Minden szempontból nyerő lenne.
Nem tudom, mikor írtam ezeket a növényekről, de a rezervátumba nem tehetünk fotónövényt a kerítésre, mert úgy másznak ki rajta, mint állat. :csatt Még a folyondárt is durván metszeni kell, mert az sem akadály. A gyümölcsfák sem lehetnek a kerítés közelében. Na, mind1, ezt látni kell.

Természetesen nem fogadom el az útiköltséget. [nono] Majd szólok, ha kell!

A cicákat is fényképezd le és legyenek nem kandúrok. Lehetőleg kombináttal oltva. De csak azzal.
A többi fölösleges.
Kandúrokat nem tudom hová tenni, mert még egy szerelmes éjszaka és megszűnik a svájci támogatónk. [nemtom] És nekem sem hiányzik, egyáltalán.
Vagyis, ha fiú, akkor ivartalanítsátok és jöhetnek az oviba. Jó nagy hely és szeretnek is ott lenni.
Hál' Istennek mind makk egészséges.
Aki ott meghalt (4) patkánymérget evett, mielőtt elhozták. Elég durva volt. [:sad]

Ja..és a cicukról is képet kérek, ha lehet. Tudnom kell a vérmérsékletüket. Ez azért nagyjából, kép alapján is megy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 09:49 

Oxi képeket küldök, nem probléma, csak tegnap találtam az oldalatokra...
A héten igyekszem lehetőleg minden cuccról csinálni képet....

A kerítéssel kapcsolatosan ezt olvastam, lehet, h erről alakítottam ki más képet... :) :
"Az utóbbi két évben teljesen megbolondult az időjárás, mint ezt mások is észrevehették. Minden évben van néhány napszúrásos cicánk, akármennyire vigyázunk rájuk. Főleg a karanténokban nehéz szegényeknek, mert a műanyag tető csak tovább hevíti a levegőt. Ezért szeretnénk nádtetővel csökkenti a meleget. A 116 m hosszú, déli fekvéső kerítés is csak arra jó, hogy ne lógjanak meg a cicák, de a nap nem csak a növényeket égeti le, hanem a macsik árnyékolását is kiiktatja. Ide 2m magas dekornövény éppen megfelelne. Ami eddig volt az hatszor szaggatta le a szél."
Igyekszem árnyékot adó növényeket keresni... :)

Az útiköltséget Bp-re oda-vissza szívesen kifizetem - ez ne legyen probléma -, sztem havonta is tudok küldeni vmennyit gázolajra... :) banki átutalással...

Cserében kérhetek segítséget? :) Annyi lenne, h ha lehet, szeretnék 3 cicunak gazdit keresni....
Ameddig nincs gazdi, etetem őket és itt tartom, és el is viszem őket a jövendő gazdijukhoz kocsival... 2 ivartalanított... a harmadikról még nincs kiderítve...
Róluk is küldök majd képet...
Csak sok a 7 macsek, és talán 3-nak még lehetne gazdit találni, ők fiatalok és helyesek...
A

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 09:26 
Site Admin

Oké!
Felderítő látogatásról szó sem lehet. Olvasgass máshol is a fórumon és meglátod, miért. [nemtom]
Meg azt is, hogy nézünk ki. Itt nem csupasz a kerítés, sőt! Nézd a galériát...
Viszont nagyon ász lenne, ha tudnál képeket küldeni, akár a növényekről, bútorokról stb.
Egy Ford Tranzitunk van, amiben sok minden elfér+utánfutó is lehetséges. Szóval minden megoldható, csak küldenék már a papírt, hogy mennyi lesz - lesz-e egyáltalán - 1%-unk.
Nem futhatunk anyagilag nullára, mert olyan a cicakaja utánpótlás, mint a kutya vacsorája. Meg a szokásos kiadások.
Úgyhogy egyelőre pénz kérdés, hogy tudjunk kocsikázni. :m

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 09:12 

Nagyszerű! [:clap]
Lesz még szerintem sok hasznos dolog, gyűjtögető szelleműek vagyunk, aztán nem tudunk mit csinálni a holmikkal....
Pl. eszembe jutott - nem szekrény és nem heverő :) - de pl. van sok lámpaégő (különböző fényerejű, rendes és takarékos), mert az előző lakók a lámpákat is itt hagyták égőstül, szóval akár a lámpák is vihetők, mert van helyettük a korábbi helyről saját, égővel együtt....
Továbbá - szintén nem szekrény és nem heverő :) - de hadd ne írjam különböző posztokba - van sok futónövény, növény - az én cicmiceim és az új kosztosok is imádnak alattuk - bennük heverészni. A kerítésre felfutó talán jól jön? Mintha olyasmiről olvastam volna, hogy árnyék kell, meg hogy csupasz a kerítés...
Van egy tekercs fűrészporos fehér tapéta (kaparófalnak is tökéletes... :)))))) az enyéim imádják szaggatni...
Szóval sztem tiszta kincsesbánya vagyunk..... ;)
Ja és vagy egy kutyaház is az előző lakóktól, arra sincs szükségünk.....
Ja, és van még egy csomó egyéb bútor is Szigethalmon is - régiek, még hagyatéki tárgyalás alatt, de majd elvihetők lesznek pár hónap múlva sok egyébbel együtt..... (mindent tudunk tárolni, nem probléma, mikor szállítódnak... felderítő látogatás is OK felmérni a cuccok mennyiségét.).
Üdv, mennem kell dolgozni...
A

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 08:49 
Site Admin

Köszönjük szépen a felajánlást és el is fogadjuk.
Azt, hogy mikor tudunk elmenni érte????...fogalmam sincs! ha lehet, akkor tartogasd még egy darabig és jelentkezünk. [:blowkiss]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 25 21:17 

Helló!
Budán, a II/A kerben vagyok, és lenne 2 ágyneműtartós heverőm és egy fiókos komódszerű szekrényke, amelyek bármikor elvihetők az állatkáknak, amikor másért is erre jár vki megfelelő járművel - sajnos, az én kocsimba nem fér be... Bármeddig tudom tárolni....
Továbbá: vannak csempék, kartondoboz rengeteg (költözés utáni állapot...)
Vannak párnák, tudnék még adni egy gardrób szekrényt is - 230 magas 3 darabból (1 m, 1 m, 0,5 m), 60 cm mély.... (nincs ajtaja, kiváló pakolásra, 3 fiók polcok és akasztós rész).
Van kis íróasztal székekkel...
Most hirtelen ennyi jutott eszembe így csatlakozás és a "most éppen erre van szükség" elolvasása után, remélem, eltaláltam az igényeket és az ízlést...
Ilyenek kellenének?
Üdv.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 19 15:05 

Lehet fel akar ajánlani egy-két heveröt a cicáknak ;) :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 aug. 17 14:19 
Site Admin

Már bocs, de tudod Te miről szól a fáma? [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]