fejlc
Pontos idő: 2020 jan. 28 19:10

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 30 16:52 

Na ezt az emilt én is megkaptam Dzsulótól.Sőt most Vacaktól is jött egy emil dupla példányban ugyanerről.Remélem ez ntalán elég lesz a precedenshez.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 30 14:43 
Site Admin

Dzsuló írta emilben.

"Gratulálhatunk" a köcsög macskagyilkos Toepler Zoltánnak, már az Államokban is a magyar macskagyilkosról beszélnek, az előbb kaptam egy mailt egy USA-béli macskás barátomtól.

Lényeg, hogy a jóhírünket megteremtsük az egész világon. :m
Ha még így se lesz foganatja, akkor megb..ta a ló.
Hajrá magyarok, csak így tovább. [hány]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 10:48 
Site Admin

Mocsok, olvasod te a Bármi mást a Csevegőben? :m

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 10:30 

Íme mit tesz a szórakoztatóipar, hogy eladja a tetves termékét! Engem nagyon elkesírett!

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/alszent4670/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 10 12:21 

Zsanci írta:
Hát, szerintem a haragos is kevés lene....De még én is reménykedem, és jó lenne ha már végre tennének is vmit, és hoznának vmi normális törvényt az állatok érdekében, amit perzse végre be is tartanának [:sneaky]
Nem a törvénnyel van baj Zsanci,hanem azzal,hogy tojnak betartani.A törvény meghozatala sem volt semmi.Emlékszem én még a pesti állatkert előtt irtam alá a peticiót.Az aláirások meglettek.Nagynehezen született törvény is.Igaz arról még beszélhetnék,hogy egy állat életéért miért pont két év jár.Az alapbaj az nemhogy két évet,de két napot sem kapott még soha senki.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 09 08:22 

Hát igen.Minig csak mongyák.De néhány embert csak a pénz érdekel. >:| [:sneaky] És ahogy Vicus monta régebben,ezt érdemlik a gonosz emberek: [:baltas]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 08 19:53 

Hát, szerintem a haragos is kevés lene....De még én is reménykedem, és jó lenne ha már végre tennének is vmit, és hoznának vmi normális törvényt az állatok érdekében, amit perzse végre be is tartanának [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 05 21:07 

Valószinüleg nem lesz ellene elég bizonyiték hacsak nincs valamilyen haragosa aki a vesztét akarja.Én azért még reménykedemEgyszer el kell hogy induljon már valami!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 05 06:47 
Site Admin

Nemtom mennyire ismeritek a MÁV kórházas történetem.
Hát többek közt ezért nem jelentik fel az emberek az állatkínzókat.

Abban meg ne reménykedjetek, hogy a vasvillás némbernek a haja szála is meggörbül.
A lovat levágják a kutyákat elaltatják. Problémásak, kevés az esély az új gazdira. Sajnos mindhol ezt látom.
És mi van azzal a barommal, aki a pumikat lefagyasztotta? A világon semmi. A megmaradt néhány szerencsétlen azóta is tárgyi bizonyíték és még, ha akarnák sem vehetnék örökbe.
Sztem István király óta egyfolytában visszafelé fejlődik a magyar. A kérdés csak az, hogy a béka s*gge alatt mennyi van még lefelé? [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 21:32 

minimacs írta:
Sajnos az a régóta meggyökeresedett téves ismeretek miatt nehezen fog menni.Az emberek általában szeretik a maguk körül levő élőlényeket a saját uralmuk alá hajtani.A kutya feltétlen hüsége ezt jelenti.Mint azt tudjuk a cicánk bennünket mindig egyenrangu társként fog kezelni,soha nem lesz az alattvalónk.Ebben a viszonyban felismerni az örömöt és szépséget egy magasabb kulturáltsági fokot jelent.Ez nem mindenkinek sikerül.Mi mindigis különbek leszünk mint a kutyások.
Ezzel teljesen egyetértek.Most viszont elköszönök,vár a zuhany és a pihi.Jóéjt sok dorombolást.Sok simit a kedvenceknek.Mi tudjuk,hogy megérdemlik [:angel_not]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 21:25 

Sajnos az a régóta meggyökeresedett téves ismeretek miatt nehezen fog menni.Az emberek általában szeretik a maguk körül levő élőlényeket a saját uralmuk alá hajtani.A kutya feltétlen hüsége ezt jelenti.Mint azt tudjuk a cicánk bennünket mindig egyenrangu társként fog kezelni,soha nem lesz az alattvalónk.Ebben a viszonyban felismerni az örömöt és szépséget egy magasabb kulturáltsági fokot jelent.Ez nem mindenkinek sikerül.Mi mindigis különbek leszünk mint a kutyások.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 21:17 

minimacs írta:
Ez pontosan igy igaz.A cicusoknak még harcolni kell a jogaikért.A kutyák talán már elértek némi polgárjogot.Az állatvédelem azonban vonatkozik a vadállatokra is.
Bizzunk benne,hogy hamarosan a cicáknak is sikerül.Lehet,hogy nagyon optimista vagyok,és remélem nem hiába drukkolok többed magammal ezért.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 21:03 

Ez pontosan igy igaz.A cicusoknak még harcolni kell a jogaikért.A kutyák talán már elértek némi polgárjogot.Az állatvédelem azonban vonatkozik a vadállatokra is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 20:54 

minimacs írta:
Sajna az emberek még mindig közönyösek ezekkel a dolgokkal szemben.Ha több feljelentés történne a rendőrség is hamarabb hozzászokna ahhoz,hogy ez is az ő dolguk.Nálunk is sikerült már a helyi állatvédőknek lovakat elkoboztatni egy tanyáról mert éheztették őket.
Sajna nagyon lassan fejlődik itt az emberek hozzáállása az állatokhoz./Néha saját embertársa mellett is elmegy,mondván biztosan részeg,pedig lehet,hogy rosszul van,cukros vagy hasonló betegségben szenved./De nagyon bízom,hogy egyre több ember áll jóakarattal az állatok mellé,nem válogatva milyen állatról van szó.A tudatokban sajnos csak a kutyák szerepelnek.Bár én őket is szeretem,azért a cicáknak sincs kevesebb joguk. >:|

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 20:46 

Sajna az emberek még mindig közönyösek ezekkel a dolgokkal szemben.Ha több feljelentés történne a rendőrség is hamarabb hozzászokna ahhoz,hogy ez is az ő dolguk.Nálunk is sikerült már a helyi állatvédőknek lovakat elkoboztatni egy tanyáról mert éheztették őket.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]