fejlc
Pontos idő: 2018 aug. 19 20:50

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:31 

Sajnos tudom én jól, hogy a törvény nem egyenlő az igazsággal. Csak újra és újra megerősítést kaptok, hogy Karmocskának legjobb ideben. Ki tudja, mikor jön szembe egy ilyen elvetemült alak. Még 37négyzetméteren is folyton aggódom, hogy hol van és nehogy baja legyen. Bent lehet egyedül megvédeni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:24 

Ugylátszik mégse viselte meg eléggé vagy csak mondja.Ha egyedül él és azt a macskák miatt teszi akkor ezt kissé tudatosabban kellene tennie.Ez egy idióta szemlélet,hogy szabadságot a macskának.Az én két macskám 44 négyzetméteren biztonságban boldog állat és ebben tökéletesen biztos vagyok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:21 

Ez így van, egyet értek az előttem szólóval, csak az a megoldás, ha nem engedi ki őket...mert úgyis a szomszédnak lesz igaza, nincs az az ügyvéd, bárki, aki a macsekok mellett döntene a szomszéd ellen, sőt még azt is megkérdezhetik, hogy miért van ennyi macsekja, azután viszik is a felesleget..ilyet is hallottam már..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:21 

Az az igazság, hogy eléggé megviselte a dolog. A munkahelyén meg hülyének nézik, hogy azok csak macskák, mit van úgy kiakadva. Egyedül anyával tud beszélgetni a macsikról. Hogy lehet hogy az emberek többsége ilyen szemét? [ri3]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:20 

Egy egyszerü kérdés,miért engedi ki a macskáit? [8.] Én is panelházban lakom,igaz csak két macskám van és a szomszédaimnak semmi baja velük,de nem engedem ki a folyosóra se.Kimentek,de leszoktattam őket.Vadmacska aki mostanában már nem szokott közénk járni egy egész brit tenyészetet tart fenn a hatodikon egy kétszobás lakásban minden probléma nélkül.Mert nem mennek ki az állatok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:15 
Site Admin

Ne engedje ki a macskáit, mert itt nem müxik a törvény, ha még eddig nem jöttél volna rá. [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: hogyan tudnám
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:14 

Jazmina,
ez nagyon nehéz dolog. Tartok tőle, hogy semmit nem tehet a hölgy. Egészen elképesztő, én valószínűleg belerokkantam volna ebbe a történetbe.
Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy nem engedi ki a cicákat vagy csak valami elkerített helyre.
Az ilyen embertől nem csak a cicáknak kell félniük, esetleg még a hölgynek is.
[:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 12 20:09 

Sziasztok!

Megbízásból írok most. Anyának van egy munkatársa, nagy macskabarát az illető, annyira, hogy férjhez sem ment, mert nem volt olyan férfi, aki ezt a macskaimádatot elnézte volna neki. Sőt gyereket sem vállalt emiatt. A helyzet kb az, hogy egy panel házban lakik, és elég sok cicája van, akik ki-be járkálnak a lakásból. A szomszédja viszont egy nagy macs-gyűlölő, és elkezdett vadászni az illető hölgy cicáira. A szomszédnak van egy kutyája, akit megtanított rá, hogy ha macskát lát, akkor tépje szét. [:disgust]
És ha ezt megtette, akkor az állatot lerakja a nő ajtaja elé. Nyilvánvaló, hogy ő csinálja ezeket a dolgokat, de még nem lehetett sehogy sem rábizonyítani. Az illető kérdése az lenne, hogy hogyan tudná törvényesen, vagy akár a törvényt megkerülve, megleckéztetni a szomszédot. Próbálta már azt, hogy az állatorvost megkérte, vegyen DNS mintát a halott cicából, és hasonlítsa össze a kutyáéval, de az állatorvos azt mondta, hogy ez nem csak költséges, hanem szinte hasztalan is, mert még ha be is bizonyosodik az egyezés, azt már nem lehet bizonyítani, hogy valóban a férfi beidomította erre a kutyáját.

Szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni?

(Mondjuk én fognám a szomszédot, és nem érdekelne semmi, átmennék a klopfolóval, és nyomnék egy pecsétet a fejére.. nehogy már egy ilyen aljas életű mondja meg, hogy milyen életet éljek)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 11:59 

Az nagyon jó lenne, mert kiderült, hogy már csak a kis fehér-cirmos cica van meg........... [:disgust] Írtam a nevében egy kis bemutatkozást az ideiglenes befogadásnál. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 10:08 

Na majd kiokoskodunk valamit itt együtt [:baby]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 09:15 

Az a baj, hogy akárhogyan agyalok, nincs senki, aki be tudná őket fogadni! Persze nem adom fel!
Már a hétvégén meg is tudnám oldani a mentőakciót (vasárnap hajnalban), ha sikerülne ideiglenes befogadó találni nekik(remélem még mindketten megvannak) [:baby]
Azt tudom, hogy van köztük egy cirmos- fehér kislány(nagyon szép), a másikat nem láttam, de tudom, hogy ő meg egy cirmos kislány. Nagyon jó termszetet örököltek, akárcsak Mázli(ezt azért tudom, mert az anyukájuknak eddig minden kis cicce egy igazi álom! [:angel2] )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 09 21:38 

Zsuszka ha el tudod őket helyezni 1-2 hétre ismerősnél rokonnál segítek gazdit találni nekik csak mentsd ki őket kérlek [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 09 20:25 

[pipa]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: .
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 09 16:25 

Egyet értek a Radikális Állatvédő Csoporttal. Szét kell verni a pofáját, aki kiszolgáltatott, gyengébb élőlényt bánt.!!!! Érdekes, ha ember vonatkozásában fordul elő akkor megbüntetik az illetőt. Pedig erkölcsileg ugyanaz. És szegény állatok még panaszt sem tudnak tenni, igenis verjék szét azokat a szemeteket, akik bántják az állatokat!!!! [sztem]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 09 16:23 

Ez szörnyű ami Mázlival történt [:disgust]
Tényleg jólenne a tesóit is kemenekíteni onnan,de nagyon nehéz jó gazdit találni.Nemis tudom mit kéne csinálni [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]