fejlc
Pontos idő: 2017 nov. 19 12:36

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 29 17:37 
Site Admin

A videók miatt kell 1500 mbyte-os tárhely.
Az a kedvencem...úgyhogy, azzal tele lesz, csak győzzétek letölteni.
Én inkább azért aggódom, hogy sokan nem fogják tudni megnézni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 29 17:22 

Gondolkoztam,hogy mi az ami senkinek sincs...(én nem láttam még)

Hát videók!Ilyen 2-3 perces,hogyan fürdessük a macskát,hogyan etessük apiciket akik rászorulnak a cumira.Hogy tartsuk a fecskendőt a szájában stb.(Ezzel együtt tanácsok egész kicsi cicát találók számára.)Ilyen mindenféle...tényleg pár perces,amin megmutat Junior olyasmi fogásokat amit jó ha látunk,nem csak elképzeljük.lásd a fürdetés. [:nemerti] nem tudom tetzsik-e az ötletem [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: új honlap
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 29 16:56 

Csak néhány ötlet az új fórumhoz o:) :

Az adó 1% kérés legyen állandóan fent.Kis kép édes szemű cicamica pl egy hatalmas tenyérben.A képen felirat.(ezt nem írom le,még elcsenik idegenek az ötletem :D )Vagy mivel kutyás ország egy kiskutyuli.

Aztán lehetne itt is tagság.Évi x forint,persze nem kötelező...ez adna mondjuk egy tiszteletbeli rezervátumtagságot.Lehetne ez is többféle,pl egy örökös tiszteletbeli tag-aki rendszeresen adományoz és aki "csak" tag.Ezzel együtt ki lehetne írni,milyen adókedvezményben részesülhet aki támogatja a Rzervátumot.

Lehetne "keresztszülő"(kéne egy frappáns szó) lehetőség.Az újonnan bekerült sziszákat el lehet nevezni és aki elnevezi(legjobb nevet adja pl)az támogathatja a cicát és kaphat rendszeres infót a növekedéséről stb. meg képeket.

Hát nem hiszem,hogy egyedi ötletek de talán :Y

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 19 19:16 

junior írta:
Egy dolog jutott még eszembe erről.
Benn a városban voltunk , mikor láttam a csatorna mellett egy halott patkányt.
Hát igen- azt be kell látnom, hogy őket írtani kell.
Odamentem és megnéztem közelebbről, mert nem látszott, hogy elütötték volna. Tudjátok, hogy nyírták ki???
Kivágták a szivét! :csatt
No comment!

A fejlett emberi faj [:disgust] [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 08:11 
Site Admin

Persze Porcika, álmodozni lehet!

Szerintem rajtunk kívül senkinek meg sem fordul ilyesmi a fejében ebben az országban.
Ha tudnék még szépet álmodni, biztos az lenne az első és legszebb álmon, hogy arra " használjuk" a cicát, amiért a núbiai sztyeppemacskát magunkhoz szelídítettük.
Nálunk Sumi a nagy vadász. Hogy honnan vesz ennyi egeret?
Ébren álmodva elképzelem, hogy bemegyünk egy társasházba- ahol nem kap idegrohamot a macska láttán a lakók 80%-a - és Sumika kitakarítja a pincéket, a fészereket és szépen hozza a lábam elé a patkányt, egeret, sőt undorodva ugyan, de a csótányokat is. Mindenki boldog és elégedett! o:)
Sumi, azért, mert vadászhat és engem megajándékoztathat ilyen különleges elemekkel, a lakók azért, mert nem rodeóznak a patkányok a lábuk alatt, én pedig azért, mert látom, hogy a macskám boldog és van értelme annak, amit csinálok.
Baromság!
Kár magunkat kábítani azzal, hogy itt valaha is megváltozik a sok idióta szemlélete. Persze álmodozni lehet. Főleg a fiataloknak.

Egy dolog jutott még eszembe erről.
Benn a városban voltunk , mikor láttam a csatorna mellett egy halott patkányt.
Hát igen- azt be kell látnom, hogy őket írtani kell.
Odamentem és megnéztem közelebbről, mert nem látszott, hogy elütötték volna. Tudjátok, hogy nyírták ki???
Kivágták a szivét! :csatt
No comment!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 26 16:49 

Na jó, naivitással tényleg vádolható vagyok. Apai ágon örököltem, ősz atyám még 60on fölül is folyamatosan világmegvált.
Írd le a Corát ha van kedved, érdekel!!!
De persze én is gazdival együtt gondoltam, csak erre nem tértem ki. Bioirtó Kft.? Akkor néhány cicával végig lehetne irtani a fél országot. Csak nehéz lesz a cicákat bejelenteni alkalmazottnak.
Norvégiában vagy hol lehet TB-t fizetni a tehenek és egyéb haszonállatok után, így beleesnek a közgyógyellátásba. Persze erre nekünk még picikét várni kell.
de azt a pár száz évet amíg idekultúrálódunk, csak kibírjuk!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 20:39 
Site Admin

Falgstaff, Te tök naív vagy.

A Cora és én egy külön kisregény.
És nem a raktáros Einstennek- azok normálisak!
Hanem a az imádott francia főnök. Hatszor volt... "kapcsolatunk"" egymással. Ha akarod emilben leírom, de hányinger.

Egyébként tudod mikor bíznék én bármelyik hülyére is okos macskát. [:shooter]
Ezt csak, úgy lehet kivitelezni, hogy a szerető gazdijával vadásznak.

A feljelentések pedig csak a kis bűnösöket érintik, a nagyok mindig megússzák. Nézz körül. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 18:57 

Amúgy a bio irtás teljesen legális, van rá valami rendelet vagy mi, majd utánanézek pontosabban. Szerintem főleg azért nem csinálják, mert nem tudnak róla. A Coránál is szerintem főleg az emberi primkóság és gyávaság lehetett a hiba. Raktárban pakolászni persze nem Einsteineket vesznek fel, hát istenem... őket is meg lehet érteni... ha muszáj.
Szerintem ahogy Junior szomszédjára a biztonságossággal lehet hatni, ezekre meg a költséghatékonysággal. Egér = alkalmanként 2 millió bünti. Cica = évi 42 ezer forint táp (eladási áron!), + állatdoki. Tiszta spórolás. A fogyasztóvédelem borzasztóan bekeményített mostanában. Ezentúl figyelni fogom az egereket e marketekben, és minden egyes egérre kihívom a fogyasztóvédelmet. Majd adok én nekik. :r

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 18:41 

Ezek ellen egy jó békebeli feljelentő kampányt kéne indítani, és alaposan bezáratni őket. [:disgust]
Meg a buta korlátolt embereket is. Hamar megtelnének a börtönök, ha rajtam múlna...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 11:26 

A múltkor kerestünk szép marha husit. 3 nagy áruházban jártunk, de mindenhonnan kifordultunk azonnal... Az egyik helyen zöld volt a husi !?!
A halas pult mindig felfordítja a gyomromat, de vannak, akik vesznek onnan halat... :csatt

Idézet:
Kecskeméten is tapasztalta, hogy a repülo?gép hangárokba ivartalanított kandúrokkal o?ziztetik a technikát....Szolnokon is hasonló a reptér.

Jó tudni, hogy létezik ilyen is!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 09:17 
Site Admin

Most néztem ezt a lökött Mokkát a TV2-ben.
Az SMS-ben senkinek eszébe nem jutott a macska, mint bio egérírtó.
Mi ebből a tanúlság?
A sok baromságból kiindulva az emberek a macskát, még rosszabbnak tartják, mint az egeret. Mert, mint egyetemet végzett szomszédom mondja, rengeteg betegséget terjeszt.
Annak aztán mondhatom, hogy inkább az embertől betegszik meg csóró macska. :csatt
Ez az ország egy bunkó! [:susel]

Most írtam egy emilt a Mokkának, de úgysem válaszolnak. Ott az a trend.

Egyébként visszatérve a laktanyára: A két fekete párducom, amint már írtam, meglógtak.
Valamelyik nap jön haza Peti, aki úgy tudta, hogy csak az egyik tünt el- és mondja, hogy hátrament a kopterekhez. A kiskatonák szentségeltek, hogy két hatalmas kandúr garázdálkodik újabban. Elzavarják a régieket és felzabálnak mindent.
De erre nem a szokásos reakció jött, hogy nyírjuk ki őket, hanem még több kaját kaptak a pilóták és az őrök, hogy mindenkinek jusson.
Egyébként a Peti főnökének 8 macskája van és azt mondja, hogy, ha hazamegy "a sok hülye katona után" órákig nézi , hogy milyen tökéletesek a macskák.
Valahogy így kéne hozzáállni, dehát az IQ, ritkán éri el a béka valagát. [:nono]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 08:51 

Sziasztok,
a hozzánk közelebb esô Auchanban a verebek bent laknak, szegények...
Egyébként ez az áruházi bio egérirtó sztem tök jó ötlet!! Éjszaka kéne ôket kiengedni - már csak a vásárlók bunkóbbik része miatt - és minden rágcsálót kiírtanának!!
Idézet:
Kecskeméten is tapasztalta, hogy a repülo?gép hangárokba ivartalanított kandúrokkal o?ziztetik a technikát....Szolnokon is hasonló a reptér.

De jó ilyeneket olvasni!!! [:clap3]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 08:31 
Site Admin

Oké Porci!

Értem már miért nem töltöd ki a regisztrációt. [:sneaky]
Azért a regisztrációs szöveget lécci olvasd el- a piros szöveget- háta megenyhülsz és végre mégicsak kitöltöd az a k.. rovatot. [:evil]

Hát az a véleményem a hipermarkettek bio rágcsáló írtásáról, hogy ha ők belemennének is- ami toltál ki van zárva- az ÁNTSZ úgysem engedné, mert olyan piszok műveltek a fertőző betegségek ügyében, hogy inkább az egérméreg, mint egy macska. TAPASZTALAT. [:le]

Viszont van egy jó példám, ahol használják ezt a módszert. Mivel Peti már vitézúr, így a kiképzés alatt Kecskeméten is tapasztalta, hogy a repülőgép hangárokba ivartalanított kandúrokkal őziztetik a technikát. Azt modja, gyönyörűek, okosak és a megbízott katonák nagy odafigyeléssel gondozzák, etetik, oltatják őket. Minden hangárban van egy párduc nagyságú cica, aki ért a szóból. Pld. Reggelente, ha nincsenek az ajtóba sorakoztatva az egér, akkor elég kérdőn nézni a macsra és máris sarkonfordul és sorakoztatja fel az éjszakai áldozatokat. Aztán büszkén leül mögéjük és várja a dicséretet és a reggelit. [:clap]
Ezek csak egyszerű jólelkű katonák, nem pedig agyatlan, "nagytudású"
szakemberek.
Szolnokon is hasonló a reptér. A cicacsalád a helikopter kereke elé feküdt. Nem estek nekik, mint bolodt tehén az anyja p..jának, hanem ott röhögtek a pilóták, hogy " mi van, új kitámasztód van?"
Addig nem szállt fel, amíg a cicák arrébb nem vonultak. ők is a technikát védik. 23 km széles területen tartanak rendet a macskák.
Még azt is megértik, hogy egér, vagy patkány?

De ezt illetékes elvtársaktól elvárni naivitás lenne. ők magasan felülállnak a természeten. A volt KÖJÁL főmufti a saját hűtőjéből is kidobálta a kaját, ha a felesége nem aznap vette. :csatt

A multikról, pedig már írtam a Cora révén. Velük szembeszállni, annyi lenne, mint megállítani az ipari forradalomat. Ez a mostani balhé is, szerintem csak egy konkurencia harc. Aztán majd lecseng és minden marad a régiben.

Egyébként, amit írtam, mind saját tapasztalat, mert amit mondanak az lehet bármi. Ez vonatkozik főleg a médiákra. [:le]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junior 2005 okt. 01 08:55-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 24 23:17 

Flagstaff írta:
Nem lehetne rávenni Hipermarketéket, hogy fogadjanak örökbe pár millió vadászó hajlandóságú csöpp tigrist?

Az ötlet nem hülyeség, de amíg tömegével élnek emberek, akik egy macskától ugyanúgy szívinfarktust kapnak, mint egy egértől, vagy póktól, senkinek sem fog eszébe jutni meg merészelni tenni. Sőt. Van, aki inkább az egereket választaná, mint hogy megtudja, hogy valahol bioirtást végeznek.
Egyébként, pl. vadászgörénnyel frankón ki lehetne őket írtani, ott se kéne élniük az állatoknak. De az nem elég modern. [:sneaky]

Mondjuk, azon csodálkozom, hogy pont az Auchanre szálltak rá. Nálunk a Tescóban az egerek a polcokon élnek, a fecskék ott fészkelnek. Ja, és dögszag árad a húsos pultból, hogy a halas pultot ne is említsem. És, persze, a kedvencem, amikor ablaktisztító folyadékkal "tisztítják" a húst is. [:box1]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 24 23:12 

junior írta:

Hát ez marha érdekes!
Mert tudtommal Pesten csak az unokatesóm van, aki orvos és gőze nincs róla, hogy én mit csinálok.

Talán Dani?? :))

junior írta:

A horoszkóppal meg úgy vagyok, hogy inkább legyek hülye hal, mint egoista barom - senki meg ne sértődjön- oroszlán, vagy gonosz skorpió.

Kikérem magamnak! >:| Nem vagyok egotista -mert tudom, hogy arra céloztál. [:nono] Az egoista jöhet. :P Ki szeressen, ha nem én magamat? [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]