fejlc
Pontos idő: 2017 szept. 20 09:30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 337 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 20:07 

Szerintem ez a fórum már két nap után függőséget okoz de ez a jó benne :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 22:17 

szia gabyka!
annyira szivemből szóltál,hogy örömömben sirok.én még csak kb.három hete vagyok veletek de máris függő lettem.rohanok haza a melóból,nyitom a gépet és megyek a fórumra.olyan mintha a családom lenne.nagyon örülök,hogy itt lehetek. [:hug]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 21:45 

Majd megdumcsizunk egy nyári tábort Juniornál :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 21:40 

[:hug] Hasonló gondolatokat fogalmaztál meg,mint amik bennem vannak.Még én sem ismerek mindenkit a fórumról de remélem nem várat már sokat,hogy személyesen is találkozzunk! o:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 21:17 

Szia Mindenki! :D
Azt hiszem itt az ideje elmondjam nektek mit jelent számomra ez a fórum! :D
Először is nagyon örülök neki hogy személyesen is megismertem Juniort meg a családját egyszerűen fantasztikusak! [:clap]
Nem sok olyan ember van a földön akiket egyből a szívembe zárok de ők ilyenek olyan mintha a második családom lenne! :D
Nagyon megszerettem Janinát is aki egy nagyon frankó csajszi és nagyon sokat tesz a cicákért! [:vagany]
Na és persze itt van Irina aki olyan mint egy kis tündérke főleg a lelke!
[:angel_not]
És nagyon sok kedves aranyos embert ismertem itt meg mégha személyesen nem is ismerlek titeket örülök hogy ilyen jó kis csapatba kerülhettem! [:clap]
Nagyon sokat segít nekem a Fórum mind lelkileg mind cicaügyekben! :D
Nagyon jó látni hogy ennyi embert össze tud kötni valami és ha kell együtt sírunk-nevetünk :D
Remélem még nagyon sokáig együtt lehetünk és segíthetünk egymásnak meg a cicáknak na meg a többi állatkának is! :m
Amióta itt vagyok egy kicsit más ember lettem és ezt nektek is köszönhetem! :D
Egyszóval fantasztikus ez a fórum minden tagjával együtt és örülök hogy itt lehetek! [:bleh]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 09 08:36 

Képfeltöltés módja a fórumba:

2. Avatar beillesztése:

Két módja van: a legegyszerűbb,ha elküldöd Juniornak és ők megfelelő méretre kicsinyítik, majd feltöltik neked. Ha pár napon belül nem jelenik meg, érdemes rákérdezni, mert lehet, hogy nem kapta meg a levelet.

Ha van egy egyébként megfelelően kisméretű képed, akkor a Profilban az Avatar választásnál azt a lehetőséget választod, hogy avatar beszúrása más webhelyről. A fenn lévő képnél jobb kattintással megtudod a valós címét és ezt kell beszúrni linknek. És utána menteni a jelenlegi beállításokat a Profil alján lévő gombbal.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 09 08:32 

Képfeltöltés módja a fórumba:

1. Kép beillesztése a hozzászólásba:

A képnek valahol fenn kell lennie neten, mert az uw, és még jópár szolgáltató webes felületről nem enged feltöltést. Választható a képfeltöltés.hu (ékezetek nélkül), aminek az előnye, hogy ott meg is adják a kódokat, amiket ide kell bemásolni, hátránya, viszont, hogy nem maradnak a képek tartósan ugyanazon a linken.
A kepfeltoltes.hu -n, csak követni kell az útmutatást, és miután a kép feltöltődött, a kép mellett megadja a kódokat egy-egy keretben. Azt kell választani, ami fölé az van írva, hogy "Beillesztés fórumba". (Vagy valami ilyesmi.) Ha ezt a hozzászólásba illeszted, egy kis kép fog megjelenni, amire kattintva, az olvasók el tudják érni a nagy képet.

Tartósabb, ha valakinek van internetes fotóalbuma. Ilyet sok helyen lehet regisztrálni.
Ha valahol már fenn lévő képet szeretne valaki beszúrni, akkor először is, megnyitja a hozzászólást itt a fórumon, majd az Img gombra kattint, a hozzászólás doboz felett. Utána rámegy a képre, amit be szeretne linkelni. Ott úgy tudja meg a kép valós címét, hogy jobb gombbal a képre kattint, és a megjelenő panelben kiválasztja a Tulajdonságok -at. Ott kiírja a kép címét. Simán kimásolja és az Img tag mögé beilleszti, és újra az Img gombra kattintva lezárja azt Így hozzászólásában megjelenik a kép.
Fontos! Amikor a kép címét kimásolja, ne legyen bejelentkezve.

Ez utóbbinál számít a kép mérete, hiszen a túl nagy kép, széthúzza a fórumot, amitől szinte olvashatatlanná válik az az oldal.

Mi van, ha túl nay a kép?

Minden fotóalbum generál egy előnézeti kis képet. Ilyenkor látszólag bonyolultabb, de ha valaki kipróbálja, látszik, hogy nem egy ördöngösség. Az alábbi módon kell a hozzászólást megírni:
Először az Url gombra kattintasz, és az Url betű után teszel egy egyenlőség jelet (nem a kód után, hanem bele a kódba, a bezárójel elé)és az egyenlőség jel és a zárójel közé bemásolod a nagy kép címét (amit jobb kattintással tudsz meg). Ha ez megvan, akkor az Img gombra kattintasz, és a kód mögé beilleszted a kiskép címét. (Ezt is jobb kattintással tudod meg, mint a nagy képnél.)Utána megint az Img gombra kattintasz, majd az Url gombra és ezzel le is zártad, és megjelenik a hozzászólásodban, amikor elküdöd.
Ha mégsem, akkor valószínűleg, valahova tettél egy szóközt, amit a Szerkesztés gombbal még tudsz javítani. Vagy elrontottad a gombok sorrendjét.

Ha bizonytalan vagy, érdemes valakinek a hozzászólására, aki képet linkelt be, kattintani úgy, hoyg idézzen be, és akkor végig tudod nézni, hogy ő hogyan linkelt be képet.
Az is jó, ha az ő hozzászólását átmásolod és csak a kép címét írod át, hiszen, neki egyszer már sikerült.

Ha ezen kívül kérdésed van, szerintem, bárki szívesen segít.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 14:35 

junior írta:
Szia Feri!

Avatar a helyén! :cool Ha képet akarsz feltenni a gmail-es emilre küld és még aznap fenn lesz.
Egyébként üdv a csapatban + a fehér macskás csapatban is.

Amíg nincs lóvé nem tudunk csak uw-t használni, de kitartás egyszer úgyis bankot rabolunk. [:gun]
Sztem ne fogalalkozz egyelőre ilyesmivel. Megoldjuk innen.

Sziaaaaaaa!
Köszi.Privát megy.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:43 
Site Admin

ossi írta:
junior írta:

Mi az, hogy visszafelé mazsolázgatni? [8.] Nem tudod megnézni az előző oldalakat?

De meg tudja, csak ha vissza akar olvasni, és kb. emlékszik mikor volt, akkor egyenként kell visszalapoznia.

Hát igen...ez már csak ilyen. Én se nagyom szeretem, de most ez van....tudod!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:41 
Site Admin

Szia Feri!

Avatar a helyén! :cool Ha képet akarsz feltenni a gmail-es emilre küld és még aznap fenn lesz.
Egyébként üdv a csapatban + a fehér macskás csapatban is.

Amíg nincs lóvé nem tudunk csak uw-t használni, de kitartás egyszer úgyis bankot rabolunk. [:gun]
Sztem ne fogalalkozz egyelőre ilyesmivel. Megoldjuk innen.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:39 

junior írta:

Mi az, hogy visszafelé mazsolázgatni? [8.] Nem tudod megnézni az előző oldalakat?

De meg tudja, csak ha vissza akar olvasni, és kb. emlékszik mikor volt, akkor egyenként kell visszalapoznia.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:36 
Site Admin

Nagy Anikó írta:
Namármost. Én tutira h*lye vagyok. Ossi, egy kukkot se értek! :csatt De remélem Juniorék igen, mert én is nagyon szeretnék visszafelé mazsolázgatni. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:36 

X.Y.Feri írta:
Üdv nektek!
Meg kéne nézni mi van az avatar feltevéssel!Megpróbáltam belinkelni,úgí sem engedi.A válasz minden esetben az,hogy a kép tipusa csak jpg,gif vagy png lehet.Hát én ennél a jpg-nél jpg-bet nem tudok. [:disgust]

Ez érdekes, mert nekem is linkelve van máshonnan... Meg úgy rémlik, másnak is...
De ha azt írja ki, hogy szerinte nem jpg, akkor letiltja.
Valamelyik tárhelyen nekem is csinált ilyet, de már nem emlékszem hol?
Nem a más tárhelyről való feltöltést választottad? Csak mert az uw azt sem engedi. [:sad]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ossi 2006 júl. 10 13:37-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:26 

Üdv nektek!
Meg kéne nézni mi van az avatar feltevéssel!Megpróbáltam belinkelni,úgí sem engedi.A válasz minden esetben az,hogy a kép tipusa csak jpg,gif vagy png lehet.Hát én ennél a jpg-nél jpg-bet nem tudok. [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 13:19 

Janina írta:
X.Y.Feri írta:
Ezt a képet akartam feltenni:Kép

Szia Feri,
nagyon szép a cicád! Ugye kandúr? És házi, v. fajmakka? Vagyunk itt 1páran, akinek hófehér cicája van, úgyhogy üdv a csapatban! :D A képet majd meg Junior felteszi neked avatarnak.

Üdv.
Igen kandúr.Amúgy anyai ágon negyed perzsa.A perzsa nagymamája is és az félperzsa anyja is hófehér.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 337 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]