fejlc
Pontos idő: 2017 nov. 19 12:32

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 253 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 28 10:51 
Site Admin

Szia gandi!

Ez az örökbefogadós "album" nekem is eszembe jutott, de nem a kedvvel van baj. Hanem akkora hülyék akarnak cicát, hogy halogatom, amíg lehet. Persze jó lenne - főleg majd tavasszal- ha vinnének sok aranyos cicát, meg azt is tudom, hogy elkerülhetetlen, de megmondom őszintén, féltem őket. Nagyon sok rossz tapasztalatom van.
Olyan szöveggel jönnek, hogy Neked is leesne az állad.

Ettől függetlenül az a dolgom, hogy jó gazdit találjak nekik. És meg is fogom oldani... de majd, ha muszáj lesz. [:disgust]
Nagy cicát meg egyáltalán nem adunk oda. ők már évek óta velünk vannak és biztos, hogy nem szoknának meg sehol.

Fetettük az avatart. Remélem tetszik.

Ha idézni akarsz, akkor meg így kell kinéznie: ... úgy látom nem olyan egyszerű leírni, mert meg is csinálja . Akkor betűvel AltGr f quote="név, akitől idézel" AltGr g ...az idézet szövege..és a végén AltGr f/quoteAltGr g

Persze a fejrészben is rákatinthaszt a Quote-ra csak akkor ki kell jelölni a szöveget és Ctrl C, és Ctrl V.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 14:37 
Site Admin

Nem baj az idézés, majd megtanulod, addig én helyreállítom. Én is csak mostanában jöttem rá.
A többiektől nyúltam le. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 14:17 

Junior írta:
Én is gondoltam egy ilyen topikra, de mégiscsak cicás oldal...valahogy azzal kell összehozni, de majd kitalálom. [:think2]

Hát igen, ez nekem is később jutott eszembe.De a csevegőbe ez is belefér, ha ránk jön, nem?

Junior írta:
Képzeld én halak vagyok, rákkal. Borzasztó!
:csatt Nagyon nem kóser nekem ez a világ.

Te legalább nem vagy közömbös!

Junior írta:
Mondjuk, ha elborul az agyam, akkor nem béna halak vagyok...úgyhogy jobb, ha mindenki kussol. Átmegyek anyatigrisbe. Nem tudom ez milyen eldugott jegy lehet bennem?

Valószinűleg ez a Rák. Az ugyanis az anyaság szimbóluma.

Eszembe jutott még valami az oldallal kapcsolatosan.Talán jó lenne minden cicáról külön fotó és rövid leírás--hátha lendít valamit az örökbefogadási kedven.

Ui.: Az idézés még nem megy nekem.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 10:09 

Egyáltalán nem mondom, hogy nem lehet velem kibírni, sőt, de azért szeretem, ha úgy mennek a dolgok, ahogy én akarom és elég hirtelen is vagyok. Szerencsére van egy anyukám, aki egész pici koromtól kezdve odafigyelt arra, hogyan nevel.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 09:51 
Site Admin

Szia Edit!

Amennyire ismerlek, Te vagy azt aztrólógia ellenpéldája.
Mind a két jegy van a családban. [:sneaky] Mind a kettőt elhajtottam a fracba.

Nem hinném, hogy Te is ilyen lennél. Hogy ne lehessen Veled kibírni. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 09:42 

Végülis a "bármi más" topikban bárki kiöntheti a szívét.
Junior, tudod, hogy én skorpió vagyok oroszlán aszcendenssel, de nekem se könnyű (a családomról nem is beszélve) :)

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 03:03 
Site Admin

Szia gandi!

Nem csak ketten érdeklődünk az asztrológia iránt. Van köztünk, aki egész komolyra vette a figurát. Csak sajnos már nagyon régen írt.

Én is gondoltam egy ilyen topikra, de mégiscsak cicás oldal...valahogy azzal kell összehozni, de majd kitalálom. [:think2]
Képzeld én halak vagyok, rákkal. Borzasztó! :csatt Nagyon nem kóser nekem ez a világ. Ha régóta olvasgatsz, akkor tudod a lakatlan sziget a cicákkal variációt.
De lehetnék a cicák őrzője Egyiptomban- erről már lekéstem. [:disgust]
Szóval nagyon nehezen viselem ezt a sok szemétséget, de valamiért csak megszülettem, akkor itt kell élnem.
Mondjuk, ha elborul az agyam, akkor nem béna halak vagyok...úgyhogy jobb, ha mindenki kussol. Átmegyek anyatigrisbe. Nem tudom ez milyen eldugott jegy lehet bennem? Vagy csak túlteng az anyai ösztönöm meg az igazságérzetem. Nem tudom.

Még egy olyan topikot tervezek a Csevegőbe, hogy, ha valakinek van valami gyíkja, akkor öntse ki a bilit. Hátha megkönyebbül.
Bár ez meggondalandó, mert lehet, hogy sok idiótát vonzanék ide és nem győzném moderálni a topikot. Még meggondolom.

Egy időben kérdezgettem itt, hogy mi az blog. Aztán rájöttem, hogy az egész fórum maga egy blog. Arról szól, ami érdekel és olyanok jönnek ide, akik hasonszőrűek. Előbb-utóbb megtalál aki akar. Gondolom. [8.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 16:18 
Lehet, hogy érdemes lenne egy topikot nyitni az asztrológia iránt érdeklődőknek, mert ketten már vagyunk. o:)

Valahol azt olvastam, hogy az évek múlásával az aszdendens dominánsabb lesz a nap jegynél. A Rák aszcendens többek között a gondoskodás, másokon való segítés és az önfeláldozás tulajdonságait hordozza magában. Ez rád azt hiszem maximálisan igaz.

Én amúgy tipikus Rák vagyok, az aszcendensem legfeljebb enyhít valamit a Rákok félénkségén és visszafogottságán.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 13:58 
Site Admin

Szia Gandi!

Köszi, hogy a "szerkesztő kedvéért" külön írtál. :D
Bár az oroszlánokról nincs túl jó véleményem, mert az exem is az. Remélem Nálad a rák dominál.
Nekem is az aszcendensem rák. Aztán, hogy ez mit jelent igazából - a fene tudja? [:think2]

Ha úgy gondolod, hogy bármelyik témában szeretnél hozzátenni valamit, kérlek külj egy képet és betesszük avatar-ba. És bármit leírhatsz, ami Benned van. Most úgy is szádékomban áll egy pár új topikot nyitni. Ha van ötleted, az is jöhet....BÁRKITőL!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 13:04 

Nekem is tetszik az oldal!

Könnyen áttekinthető, sok kép van a cicákról és tartalmas is. Mióta felfedeztem minden nap visszajárok és találok olvasnivalót!

[:clap]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 22 13:23 
Site Admin

Az jó, ha valaki a tapasztalatokat is figyelembe veszi.
Márcsak azért is, mert szerintem minden tudomány alapja a tapasztalat és hosszú éves gyakorlat. Na meg persze a lelkiismertetes odafigyelés és az élet feltétel nélküli tisztelete, védelme.
Most megint mondjam azt, hogy mutassatok 2 embert, akinek ez szempont és pont olyan területen dolgozik, ahol ezt meg is tehetné?! [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 22 13:12 

Nekem nagyon tetszik. Különösen jók a személyes tapasztalatokkal fűszerezett betegség-leírások.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 253 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]