fejlc
Pontos idő: 2018 dec. 10 23:54

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1825 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 02 07:29 

Mindenesetre nem szívesen néznék szembe a haragoddal....Amit magamban jogosnak szavazok meg,de én nem szoktam ilyen dühöt érezni. Engem szomorúság fog el... [:sad]
Gyakran a saját cicám miatt is lelkiismeretfurdallás gyötör...hogy nem vagyok jó gazdi,nem elég gondosan válogatom meg a kaját, nincs rendes oltási program sem....habár ez mind anyagi kérdés nálam...de akkoris.
Ha az ember vállalja a felelősséget valakiért, aki erre rászorul,akkor azt kötelessége komolyan venni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 19:48 
Site Admin

A Kuma gél, azért nem használható, mert 4 kiscicám majdnem belehalt még régen.
Kettőt aznap vittek el a Mátrába valahova és ránktelefonáltak, hogy beteg cicát adtunk oda. Ugyanakkor az itthon maradottaknál is nagyon rezgett a léc.
A férgek persze megmaradtak. [:sneaky]

Nem az örökbefogadási a félreérthető, hanem az, hogy nem olvassák el, mert "csak egy macska" alapon veszik az egészet. Ettől pedig igencsak elfog a harctéri idegesség és ha még kimondanak egy-két bűvös szót ( megdöglött, meg telerakták, meg rajtunk marad stb...) akkor ez vörösposztó gyanánt hat és elvesztem úrinői mivoltomat. Ez csak azért téma, mert úgy felidegesítem magam, hogy nem éri meg. :düh
Aztán ált. két napig sz*rul vagyok. Volt, hogy a szívritmusom is sikerült kiakasztani. Ezt pedig már nem engedhetem meg magamnak. [:nem]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 19:35 

Ez tök jópofa-mármint a találkozó. Híve vagyok az ilyesminek,de ehhez ugyebár egy közösség tagjának kell lenni. Gondolom,ha aktuális lesz,és valaki gondol rám is,biztos meghívnak majd..... :m

Nem unalmas,amit beletettél a honlapba, én örömmel olvastam. Úgy voltam vele,hogy mikor megláttam a fórumot,inkább minden létezőt elolvastam a lapon,hogy ne égjek be avval,hogy nem olvastam el valamit. Aztán mikor elkezdtem olvasni,már rájöttem,hogy tök érdekes. Tehát hasznomra vált... :D

Elég egyértelmű ez a szerződés. Nem nagyon van rajta mit félreérteni. Hát aki félreérti,magára vessen.
Miért van benne,hogy féregtelenítésre nem használható Kuma gél? Annak ilyen vacak hatásai vannak?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 17:54 
Site Admin

Ronika!
Én nem vettem kioktatósnak az észrevételeidet. Sőt...örülök neki, hogy ha valaki kritizál. Mert ez építő kritika. Különben honnan tudhatnám, hogy mi a hiba abban amit és ahogy csinálok.
Azt sem várhatom el senkitől, hogy olvassa el a többszáz oldalas fórumunkat.
A honlap hosszú és talán unalmas is egy kicsit, mert minél több, szerintem fontos dolgot bele akartam erőltetni. Az emberek még az örökbefogadásit sem olvassák el. Pedig az ott van! [:sneaky]
Ebből már akadt néhány félreértés. Egyszóval örülök, hogy ha valaki ír ilyesmit is, mert nem rosszindulatból teszi.

Van egy pár polgári foglalkozásom, de ez tényleg egész embert - több embert- kívánó meló.

A menedzselést még nem oldottam meg. Ahhoz több ember és még több pénz kell.

A fórumtalálkozó nem tudom milyen, úgy általában, de tuladonképp az volt a miénk is. De hát, már Te is fórumozó vagy, nem ? :D
Azért nem hívott még senki, mert még nem aktuális. Úgysem tudja senki még, hogy kb. 2 hónap múlva ráér-e?
Tavaly a többiek (11-en) emilben frankón megszervezték. Tök jó volt.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 01 13:14 

Kedves Junior!

Úgy látom kissé melléfogtam az "észrevételezésemmel". Nem kioktatási jelleggel mondtam,amit mondtam. Észrevételt tettem mindössze. Onnantól fogva,hogy végigolvastam a lapod már tisztában vagyok a számos elvi különbséggel, főként miután a szerződést is átböngésztem. Ez egy életforma,és őszinténszólva nem is értem miből tartod fönt magatokat.Van valami "polgári" foglalkozásod? Dehát a rezervátum egész embert kíván... [:nemerti] [:vakar]
Kicsit elkanyarodtam....tehát. Nem kell aggódanod,hogy bárki is egy menhely szerű menhellyel keverne össze. Persze minden előfordulhat,de hát nem úgy fest az egész, még az éteren át sem!!

Én is csak kíváncsiság jelleggel jöttem a fórumra. Sehol másutt nem fórumozok, nem is tettem soha. Pont azért,amit Te is mondtál. Anyám fórumozott sokáig a kanadás magyarok lapján-állandóan a sárdobálás ment. De ez a fórum tényleg más. Szeretek ide járni.

Nem latolgattam még,szeretnék-e elmenni Hozzátok a nyáron. Azért nem,mert eddig nem hívott senki. Gondolom-feltételezem-hogy ez ilyan "fórumtalálkozó" szerű dolog lesz? Vagy fakultatíve?

A menedzselés kérdést akkor hogy oldod meg?

Hát a fiadhoz gratulálni tudok csak. Néha előny,néha hátrány,ha nem "e világra" neveli az ember a gyerekét.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 14:52 
Site Admin

Igen, Ronika...jogos a két pont!

Ha az ember először csinál valamit, akkor vannak ilyen hibák, de javítunk rajta. Már arra is rájöttem, hogy egy csomóan fel sem jönnek a "Fórumra" pedig az él. Azt gondolják, hogy olyan, mint a többi. [:sad]
Pedig nem is igaz!
Igaz? [8.]
Egyszóval, az okos ember a más tapasztalatából tanul, én... [:disgust] ..a sajátomból.
De nem baj, mert akkor is mi vagyunk a legjobbak. :D Igaz? :D Igaz!!!??? :E

Most komolyan...először egyáltalán nem is akartam gazdikeresőt. Kimaradt az agyamból. ( Tudod a sok "jó" tapasztalat. [:shooter] ).
Aztán semmiképp nem akartam, hogy bármiben is hasonlítsunk másokhoz. ( Ez meg is van.)
Az emberek- úgy általában- viszont azt várják, hogy olyanok legyünk, legalábbis köztük legyünk.
Tehát, ha nehezen is, de változtatnom kell némileg az elveimen. KICSIT!!!

Azelőtt csak ilyen origós, anyázós fórumokat olvasgattam és nem tudtam elképzelni, hogy lehet ezt másként is.
Aztán valahogy összejöttünk, ossival, Janinával, Grabowszkyval és a többi barátommal, akik rengeteget segítettek a tudásukkal és a szeretetükkel. És persze ez nekem jó! Viszont a többi embert így nem érem el. Amit igazából nem is akarok, de a cicák érdekében muszáj a homo sapiens-szel is valamilyen kapcsolatot tartanom.
Ez olyan, mint hogy lesz*rom a pénzt, első az élet!
Nem jó! Tetszik, nem tetszik...kell a pénz. És kell a kapcsolat. Mikor nagyon szorul a hurok, akkor rettentő aktív vagyok és megszerzem, amit akarok.
De ezt nem így kell csinálni. Viszont mivel nekem génhibából adódóan nem megy a szemétkedés, ezért keresni kell valakit aki, úgymond menedzsel. Ez a legnehezebb! [:vakar]
Nem tudom, Te el akarsz-e jönni a nyáron, de erről nagyon sokat lehetne beszélni. Aztszem, akkor értenél meg igazán.
De a honlapon változtatni fogunk, az biztos!
Csak, hát arany kisfiam nem akarom állandóan nyúvasztani vele. Most 3.-os a fősulin és még le akar nyomni 3 évet, hogy egyetemi végzettsége legyen. [:disgust] Szerencsére ösztöndíjjas és koleszos, mert különben aztszem belegebednék mire kifizetem a suliját.
Szóval bonyolult ez az egész. De azért frankó. Igazi értékes emberkéket neveltem. Az igaz, hogy nem erre a világra gondoltam, de majdcsak lesz valahogy.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 13:27 

Szerintem ha lenne katalógus,akkor is megtaláltam volna,ha nem gazdikereső címszó alatt szerepel. Egyszerűen csak sztem praktikus,ha az örökbe fogadható állatok megjelennek a főoldalon is. Elvégre a fórum már egy másik lap. És még a fórum főoldalában sem látszódnak a gazdikeresők. Várom a videókat.... :D
Ma Zizz egész nap alszik...nemtoom mi lesz vele éjszaka... [8.] és velem?!? [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 12:05 
Site Admin

Nem látod rosszul Ronika!

Ilyen néven tényleg nincsen, hogy "Gazdikereső".
Csak úgy gondoltam, hogy a hírdetésekből erre asszociálnak az emberek.
De ezek szerint nem. [:sad] De semmiképp nem Te vagy a béna, hanem mindenki megszokta, hogy így keresse.
Valszeg közvetlen a honlapon nyitunk egy ilyen részt és abba tesszük a képeket, szöveget. Abba nem lehet beírni és akkor közvetlen látják a helyzetet.
Ehhez programozó kell- hogy a honlaphoz nyúljon- úgyhogy Krisz fiam lesz munkába véve és csak ő tud hozzányúlni.
Meg a videóknak is akarok egy külön helyet, de az oltári munka és csórikám állandóan tanul...de megcsináljuk! :cool
A videóktól be fogtok sz*rni! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 11:37 

Junior!

Azt nem tudom szándékos-e vagy véletlen,illetve az én bénaságom-e,de a lapotokon sehol nem találok egy "listát" a gazdikeresőkről. Vannak írások, temérdek fotó,de egy "katalógus" szerű képződmény nincs. Csak nagy sokára vettem észre itt a hirdetésfórumban,hogy föllelhetőek. Aki esetleg nem egy nagy fórumozó,az nem is tudja meglesni őket akkor? Vagy csak én nem találtam?-ez elképzelhető...Mindenesetre keresgéltem. Tehát ha valaki mondjuk kitartóan keresgél,és szintén nem találja meg őket,az megint oda visz,hogy cicát keres,de konkrétumot nem talál....de mondom ez csak 1 észrevétel,javíts ki,ha rosszul látom....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 07:51 
Site Admin

Szia Róth J!

Teljesen igazad van. Nem mentség, csak magyarázatképp írom, hogy a honlap címével van a gond, mert nem szerepel benne, sem a macska, sem a cica szó...így nehéz megkeresni.
Ennek az az oka, hogy mikor ezt választottuk még gőzünk sem volt a google és más keresőkről és így gyakorlatilag a véletlen, vagy az ismerettség vezeti ide az embereket.
A nevünket megváltoztatni viszont majd 4 év után megint nem jó ötlet, de kitalálunk valamit, hogy a cicások , vagy bárki, akit érdekelhetünk, könyebben idetaláljon.
Ha úgy gondolod, hogy van valami jó ötleted, akkor jöhet. :D
A nagyfiam programozónak tanul és biztos meg tudja csinálni, amit kértek.
Azért remélem, most hogy idetaláltál élvezted amit láttál. o:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 30 06:05 

Nehéz megtalálni ezt a GAZDIT KERESő részt, jobban ki kellene emelni
az idejutást!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 28 19:21 

SZiasztok!

Ez is mai ugyanonnan...
Macskaszerető, sajnos társa halála miatt egyedül maradt westie leányka mellé társnak keresek macsekot. Mindig volt vele valaki, sosem volt egyedül, most sem nagyon bírja a magányt... Minden állatot szeret, a deguimat is beleértve, a macseknak nem esne baja.

Régi vágyam egy vörös-cirmos cica, ha lenne gazdikereső, annak örülnék nagyon, de nem csak ilyen jöhet szóba. Kölyök is lehet, felnőtt is, csak ne utálja a kutyákat, és ha lehet, ne romboljon nagyon. Lakásban élne, ivartalanítanám.

Egy hónap múlva tudnám befogadni.

Pécs környékéről volna a legjobb.

Köszönöm előre is a segítséget: Vica
lvica@chello.hu

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 28 08:47 

Vamoni írta a macska.hu-n

Szia Kata!
Szeretném,ha küldenél képet a cicákról, mert éppen egy édes kis szőrgombóc örökbefogadásán gondolkodom.
A címem: vargane@chello.hu
Köszönöm

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 27 19:22 

Úgy látszik ma ilyen nap van, a macska.hu-n
Szia Kata!

Mi egy vörös, vörös-fehér, vörös-fekete kiscicát kerresünk! Nem írtad milyenek a cicusok! A képet is szívesen venném! Köszi a segítséget!

szemeretimea@freemail.hu

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 27 13:43 
Site Admin

Hmmm... [:think]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1825 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]