fejlc
Pontos idő: 2018 jún. 20 02:11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb hirdetés a témában
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 21 00:00 

ennyi pénzért ajándék annak aki használ ilyet!!!!!!!!!!!

http://sport.vatera.hu/vadaszat/elvefog ... 07641.html

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 14:23 

Kitettem iwiw-en üzenőfalra, hátha valaki tud segíteni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 14:08 

Facebookról:

MOST MI KÉRÜNK SEGÍTSÉGET!!!!! MÁSOLJÁTOK KI LÉGYSZI, KÖNYÖRGÖM!!! Egy zalaszentgróti már nem működő telepen kb. 30 macska várja,hogy megmenekülhessen az altatás elől...Vannak kicsik is!!! aki tud segíteni: www.allatkommando.com gazdit keresünk alatt....érd.: allatkommando@gmail.com légyszi másoljátok ki, az is nagy segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 23:26 

írj meg mindent Stelláról amit tudni kell+egy képet és ha ez segítség akkor a szűkebb baráti körömben én is körbekérdezek [:baby]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 09:12 

egyebklent ugyanilyen kapitalis marhasagok varhatok moszkvaba valo utazasnal is, meg akkor ios ha csak tranzit! a repteren atszallashoz is karantenba vagnak az allatokat

ki se teszem a labam a hulye orszagukba, csak atszallnek, akkor is varjak egy honapot a macskaval hoyg felszallhassak a kovetkezo jaratra. EZ AGYREM EZEK NEM NORMALISAK

felhaboritonak tartom az egeszet, kulonosen abban a tekintetben hogy egy repulojegy tobb szazezer ftba kerul europan kivulre.

ezekkel a hulye ertelmetlen szabalyokkal sulyosan megkarositak az utazni kivanokat. a csip az oltasok az allatutlevel a szerologiai teszt mar igy is kzel 70 ezer ftomba kerultek es meg igy sem vihetem magammal a cicat, ez orulet, nem is hinnem el ha nem velem tortenne

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 09:09 

amugy f*sz kivan az egesszel, eskuszomegyszerubb lenne nekem bejutni eszak-koreaba mint egy cicanak egy tetszoleges orszagba, komolyan nem ertem minek ennyitr cseszekedni ezzel? ki talalja ki ezeket a hulyesegeket, mert allat-es ember egeszssegugyi tekintetben teljesen megalapozatlan az egesz!!!!!! a szerologiai tesztjei a maximum erteket mutatjak. raadasul kina nem is szigetorszag, hogy veszettsegmentes legyen. ja es nem kotelezo a sajat allataik vakcinalasa, akkor mi a framcert varjak el a beutazoktol hogy vakcinalva legyenek? UGY TESZNEK mintha nem ott lenne a legtobb veszettseg-eset a vilagon.

IDIOTAK

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 09:04 

a barati korombol a megbizhatobbak meg mar fogadtak tolem orokbe, ez a legnagyonbb baj.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 09:01 

nem tudok itthon elhelyezkedni

a hatosagi cseszekedes meg elore boritekolhato, ha eu-s orszagbol erkezik az ember kinaba
ertelme nincs de megis nyomatjak a huyleseget

ha csak kis esely is van ra hogy elveszik a cicat, mar nem kockaztathatom. ezt meg a nagykovetsegen sem tudtak garantalni, az utazasi irodaban pedig egyenesen megmondtak hogy mi varhato. ahogy a kinai cicamentok is.

mindennel egyutt kb 300 ezer ft a repjegy, nem tudom megegyszer csak ugy zsebbol kifizetni...szoval emiatt nem lehet hoigy ne szalljak fel, vagy jojjek vissza a kovetkezo jarattal, mert masikat mar nem igazan tudok venni.

barataim pedig akik bevallalnak meg alberletbol alberletbe hanykolodnak, nem tudom ha esetleg a kovetkezo kocsogoskodo foberlo nem engedi a macskat, hova teszik szegenyt?

baratnom aki vallalna es ra is mernem bizni, mozgasserult es el sem birna cipelni ha orvoshoz kene vinni vagy ilyesmi

anyamekra meg meg egy fuszalat sem biznek

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 30 22:58 

bocsi a kérdésért de nem tudsz itthon sehol elhelyezkedni [8.] [:baby]
mennyire biztos ott ez az 1 hónap karantén????????? [8.]
nem bántás nehogy félre értsd,de szerintem ha valaki be is vállalná Stellát milyen nehéz lenne utána évekkel később visszaadni [8.] [:sad]
Szerintem ha nincs más lehetőséged akkor baráti társaságban vagy olyan helyen akikben 100%-ban megbízol próbáld örökbe adni [:sad]
Szerintem mindenkinek ez lenne a "leghumánusabb" [:baby]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 30 10:16 

Junior írta:
[:disgust] Nem könnyű az biztos.
Neked 1 macskával is van jó kis családod és a vele járó gondok.
Nem tudom, miért vannak ilyenek, ha állítólag öröklődik egy csomó mindent.
Az állatszeretet valszeg kivétel.

azt mashonnan orokoltem, nagyapamtol

par napja hunyt el, utolso szavai egyike volt az hogy macska, allitolag elso szavai egyike is ez volt, nagyon szerette oket

szerinte en tole orokoltem ezt, es sztem is

anyai agon meg van szomszedmacska-mergezo is, hat ez van, meg jo h nem rajuk hasonlitok ebben

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 30 10:10 
Site Admin

[:disgust] Nem könnyű az biztos.
Neked 1 macskával is van jó kis családod és a vele járó gondok.
Nem tudom, miért vannak ilyenek, ha állítólag öröklődik egy csomó mindent.
Az állatszeretet valszeg kivétel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 30 09:41 

Junior írta:
Jó lesz Neked Kínában? Ér ennyit? [8.]

ja hat ez nem kerdes, nem nagyon van mas valasztasom

marciustol mo-n nincs allasom

a cicam akkor is szivna, mert anyameknal a tobbi sosrsasa jutna (kijaros lenne, mert anyamek ebben a tekintetben ordas nagy szemetladak, igazi falusi f*szfejek akik szerint a macska dolga az egereszes

es csak azert is kiengednek hogy engem idegeljenek vele mert mi az hogy a lakasban tartom amacskat)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 30 09:30 
Site Admin

Jó lesz Neked Kínában? Ér ennyit? [8.]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 29 20:52 

ha esetleg tudnatok valakit aki arra az egy ket evre amig kinaban kell dekkolnom, tudna ra vigyazni, es utan avisszaadna nekem, mar a is nagyon jo megoldas lenne! esetleg vki innen a forumrol? [:baby] vagy ez tul nagy keres tolem? akik ide jarnak, azokra tutira mernem bizni. nagyon gyonyoru jo terneszetu cica, mas cicakkal is jofej volt mindig. azt hiszem ilyen jo termeszetu cicam nekem sosem volt pedig megfordultak nalam paran az elmult evekben...vki segitsen rajtunk [:please] [:please] [:please] [:please] [:please] [:please] [:please] [:please] [:please]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 29 20:35 

sziasztok

tudom hogy van nagyobb baj is mint az enyem, de segitseg kellene!

marciusban koltozok el az orszagbol, tavol-keletre, es ugy nez ki hogy kinaban is fogok tartozkodni honapokat. eddig ugy voltam vele hogy viszem a cicamat, Stellat is magammal mindenhova, es elkeztdem neki intezni az oltasokat, mikrocsipet, allatutlevelet stb, es meg a karantenidot is elkezdtuk letolteni, szoval minden utazashoz szukseges elokeszuletet megtettem. DE! Nemregiben felvettem a kapcsolatot egy kinai allatvedo szervezettel es elmondtak, hogy hiaba intezem en itt el ezeket, siman elofordulhat, hogy mindezek ellenere a repteren egy honapra karantenba vagjak a macskat. namost a kinai hatosag az akire en utoljara biznam a macskamat, es amugy is annyi remtortenetet hallani, szoval egy kisse beparaztam... Jobban feltem az eletemnel is, beleorulnek, ha kinaban elvennek tolem a cicat...masreszt ajtotol ajtoig 24 ora az ut... annyit kellene kibirnia szallitokosarban, szerintem az egy cicanak baromisok!

Ti mit csinalnatok a helyemben? megkockaztatnatok hoyg elveszik a macskat kinaban vagy itthon hagynatok arra az egy-ket evre valakinel?

nekem az is para lenne ha masra kene biznom, ha pl par napra-hetre elutazok es mas jar fel etetni vagy elviszi magahoz par napra, akkor is sik ideg vagyok hogy mi lehet a macskammal, baromira feltem...

az is megoldas lenne ha keresnek neki uj gazdit, ahogy a tobbi 20-30 masik ciccanak akit az elmult evekben befogadtam es orokbe adtam. De ezzel meg az a baj hsoha nem lennek kepes odaadni idegeneknek, a talalt cicakkal is megszenvedtem mikor elvittek oket. keptelen lennek ra. 4 eve nevelgetem, egyutt vagyunk ejjel nappal, a hasamon alszik, ezt nem tudom hogy lehetne kibirni

nagyon nem tudom eldonteni mit csinaljak, legszivesebben magammal vinnem, de nagyon nagyon feltem, foleg kinaban...

Mit javasoltok mit lehetne tenni ilyen helyzetben? Ti legalabb megertitek... a kedves csaladom cugyanis csak hajtogatja hogy adjam oda valakinek, mar 1000x megtettem, nem ertik mi ezzel a gondom. mar nagyon kivagyok, ha ranezek a cicamra osszeszorul a szivem...soha nem gondoltam volna hogy egyszer meg kell valnom tole

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 185 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]