fejlc
Pontos idő: 2018 szept. 19 12:48

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 194 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Elveszett kedvencek
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 01 15:09 

Biztos valami jo magyar macskát latott a kis kandur és ment hozzá szerenádozni:)

Amugy biztos előkerül előbb utóbb.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 jún. 06 07:20 
Site Admin

Idézet:
A Brassói “Milioane de Prieteni” állatvédelmi egyesület (Cristina Lapis elnök) képviseletében értesitem önt, hogy Május 27.2011, mintegy 23 órakkor, Dumitrașcu Costel román polgár elvesztette Magyarországon az M5-ös autópályán, a közös európai, Max nevü, 2 éves, narancssárga fehérgalléros kandúrjat.

A fent említett Dumitrașcu Costel úr tudatta velünk a kandúr Mikrochip számát: 941000012941458, és az útlevél számát: 070 550 277, valamint a pontos helyet ahol elveszett a cica:

M5-ös autópályán (Szeged irányban) a 67-es kilométernél, Mizse motel, Szel-Csárda nevü Parkolo (Budapest irányú) , (motel, étterem és benzinkút).

Említem, hogy a kandúr egy falú és egy mezőgazdasági központ felé ment, amelyik mintegy 150 m-re telepedik a jobb oldalon, Budapest irányában.

Kérjük, segitsenek megtaláljni az elvesztett kandúrt. A tulajdonos jutalmat kínál.

Előre is köszönjuk!

Tisztelettel:

Sándor Ilona

„Milioane de Prieteni”

Brasso,Románia

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 20 17:26 

milyen szép,remélem előkerül [:baby] [:sad]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 20 15:30 

ELVESZETT CICA

KERESSÜK ZSEMLE SZÍNŰ, HALVÁNYAN CIRMOS, KÖZEPES MÉRETŰ ( kamasz korú ) , KÜLÖNÖS, KÉKES SZEMŰ FIÚ CICÁNKAT AKI 2010 OKTÓBER 17.-ÉN VASÁRNAP DÉLUTÁN TŰNT EL KELENVÖLGYBEN A DURÁNCI UTCÁBÓL.

IGEN RÖVID IDŐ ALATT VESZETT NYOMA, EZÉRT A NYOMRAVEZETŐNEK VAGY MEGTALÁLÓNAK A HÁLÁN FELÜL PÉNZJUTALMAT IS AJÁNLUNK.

Telefonszám : 06 20 405 15 79

Csatolmány:
elveszett.jpg
elveszett.jpg [ 93.82 KiB | Megtekintve 7624 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 02 17:03 

Az én véleményem szerint is a cicának az lenne a legjobb ,ha szabad kijárása lehetne a kertbe
Viszont ezzel pont az életét kockáztatjuk
Sajnos hogy az ilyen dolgok ne töténhessenek meg attól még mi nagyon távol vagyunk
Nálunk szinte semmi törvény nem védi őket
Az emberi gonoszságnak pedig nincs határa föleg még ha anyagi vonzata is van

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 02 16:54 

Nálunk szabad járása volt a cicának és szerintem a többi gazdinál is. Meg sem fordult a fejemben, h azzal ártok neki, ha szabadban lehet legalább napközben. Persze az eltűnését egyből észleltük, mert este 18órakor még sehol sem volt, előtte meg már akkor szaladt elém amikor hazaértem.
Mi vidékiek vagyunk ráadásul egy mellékutcában ahol autók is ritkán járnak, tehát attól sem féltünk, h elütik. Ezért is engedtük ki nyugodt szívvel. Szerintem a cicák is, mint a kutyik akkor érzik jól magukat, ha szaladgálhatnak. Még soha egyik állatunk sem kóborolt el messzire, pláne napokra. Nem hiszem, h az a megoldás, h a cicát is pórázon sétáltatjuk... DE ha ilyen dolgok megtörténhetnek, akkor már az is jobb persze, ha bezárjuk a házba őket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 02 16:46 

Sokkal egyszerübb lenne nem kiengedni őket!
Ott van példának Zitty, vagy a lányom kertes házban laknak és a cicát csak pórázon sétáltatva viszik ki !!
Az Ő cicájuk nem fog ilyen szemét emberek kezei közé kerülni
Én sem kockáztatnám az életüket ha kertes házban laknék

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 okt. 02 16:37 

Gabyka írta:
Az egyik képen a sziáminkkal van, aki tegnap este pattant ki, már aggódom nagyon, nehogy ő is eltűnjön. Félek, valaki ártani akar a környéken a cicáinknak, hiszen mióta a Gesztenyét keressük, annyi cicával találkoztunk, de itt a környéken nincs egy sem.

Az én Buci névre hallgató cicám február 19-én tűnt el. Túl barátságos volt, bárkihez odament és lehet ez volt a veszte.
Amikor a környéken érdeklődtem Cicám felől további 3 gazdi nevét kaptam akiknek szintén eltűnt kis kedvencük. Összesen 5 cicáról tudtuk, h kb. egy időben vesztek el. Továbbá én is tapasztaltam, h eltűntek az utcából a macsik.
Aztán akkoriban a Tv2n láttam egy riportot. Megdöbbentő, rémísztő. [:crybaby] Figyeltük az ismeretlen acokat, autókat. Sajnos elkéstünk a figyeléssel, semmi szokatlant nem tapasztaltunk. Csak abban reménykedtünk, h a mi kedvenceink nem ezek az "emberek" kezei közé kerültek.
Nem ajánlom az alábbi linket senkinek, h megnézze, de ha többen nézzük, lehet máskor idejében elkapjuk őket:
http://tv2.hu/aktiv/video/felhaborito-b ... mment-1298

Azóta nem hallottam és nem is találtam az interneten sem a fejleményekről semmit. Bár remélem örök börtön vár ezekre [:langol1] .

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 13:03 

Igrane elveszett
2010. augusztus 24., kedd

!ELVESZETT!
IGRANE
Feltehetően ellopták
2010.08.10-én Kedd este 1124 Budapest XII. ker. elveszett egy nagytestű ivartalanított lány Maine Coon hosszúszőrű cica, szürke(kék) színű helyenként csíkos, gallérja, mancs és lábvégei fehérek!

Ha bármilyen információval rendelkeznek róla kérem hívják a
06 30 537 2221 telefonszámot, vagy a
luism(kukac)citromail(pont)hu címet.

Csatolmányok:
igrene.jpg
igrene.jpg [ 13.83 KiB | Megtekintve 7753 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 18 22:44 

[:sad]

ELVESZETT!
2010.05.14-én pénteken éjjel eltűnt Hógolyó, a Lehel úti Állatkórház Cicája. Kb. 10 éves, ivartalanított kandúr. Fehér, a fején két fekete folt, a farka is teljesen fekete. Folyamatos gyógyszeres kezelés alatt áll!
Kérjük, ha látta vagy bármit tud róla, értesítsen bennünket:
Budapesti Állatkórház, 1135 Bp., Lehel u. 43.
Tel.: 350-11-66, 350-03-61, 06-20-376-89-28

Csatolmányok:
lehel út.jpg
lehel út.jpg [ 87.55 KiB | Megtekintve 7817 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 13 11:02 
Site Admin

[:disgust] Ezek olyan gáz!
Miért engedik ki? [:crybaby]
persze tudom vannak balesetek, meglógás stb....vagy betörnek és ellopják a macskát :m , de olyan szomorú.
Végre valami jó gazdi és mégis. [:sad]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 13 09:42 

Gesztenye elveszett!
2010. március 10., szerda

Gesztenye cirmos kandúr, február 27-én délután ment ki a lakásból Egerben a belvárosban a Dobó tér és a Tűzoltó tér között a patakpartra.

Kicsit hiúzos a feje, hatalmas bajszokkal, fehér mellénye van, alig látható pici vörös részek is vannak a bundájában. Jobb első mancsa fehér, a balon van kis szürke folt, a képen jól látszik. Ez a mancsa volt sérült, kezelték, de pici bemélyedést lehet érezni, ha megtapogatjuk. Kb. másfél éves, “mentett” cicaként került hozzánk.

Az egyik képen a sziáminkkal van, aki tegnap este pattant ki, már aggódom nagyon, nehogy ő is eltűnjön. Félek, valaki ártani akar a környéken a cicáinknak, hiszen mióta a Gesztenyét keressük, annyi cicával találkoztunk, de itt a környéken nincs egy sem.

Nagyon köszönöm.

Üdvözlettel:
Erzsébet
és Máté a kisfiam, aki nagyon várja haza a cicát
tel: 20/3461660

Csatolmányok:
gesztenye2010-03-10-450x337.jpg
gesztenye2010-03-10-450x337.jpg [ 44.09 KiB | Megtekintve 7899 alkalommal. ]
geszti2010-03-10-450x337.jpg
geszti2010-03-10-450x337.jpg [ 36.58 KiB | Megtekintve 7893 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 13 09:41 

Szinu cica elveszett
2010. március 17., szerda

Március 7.-én az esti órákban kiszökött a lakásból, (másnap és harmadnap még látták, azóta nincs róla információnk)
Eger, Dobó tér és Tűzoltó tér között a kórház patakparti részével szemben, 4 éves kandúr sziámi cicánk.
A cica,kancsal,orvosi kezelésre szorul,tenyésztésre alkalmatlan,azonban egy kisfiú nagyon szomorú miatta.
Kérek mindenkit, ha látta, tud róla valamit, esetleg befogadta, megfogta, ajándékba kapta, jutalom ellenében (ami akár lehet egy ismerős tenyésztő által felajánlott kölyök sziámi is), értesítsen
a
20-346-16-60-as számon.

Köszönöm!

Csatolmányok:
szinu32010-03-17-450x337.jpg
szinu32010-03-17-450x337.jpg [ 27.69 KiB | Megtekintve 7900 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2010 márc. 28 21:03 

Nagyon örülök neki!!!!
Rögtön TIMI cicája jutott eszembe hogy ö nem került elö

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 márc. 28 20:57 

MEGLETT [:hug]

Gabyka írta:
JUNIOR, súlyos beteg hófehér 2 éves, szép zöld szemű kandúr cicánk megszökött a 3. kerület Család utcai állatorvos rendelőből. Napokon belül kiszárad és elpusztul, ha nem kap segítséget! Kicsit félős, de kérem, aki megtalálja, próbálja meg befogni és elhozni a rendelőbe, de legalább felhívni minket!!! A cica lefogyott és csapzottabb a betegsége miatt, mint a képen. Ivartalanított és emberekre a betegsége NEM fertőző!
Nagyon várjuk haza!!!

Tel:
06703343959
06709676436, Marci+Gina
georginas(kukac)freemail(pont)hu

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 194 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]