fejlc
Pontos idő: 2017 nov. 22 05:36

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 12:06 

kösz

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vadmacska 2007 nov. 27 13:18-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:52 
Site Admin

Vadmacs!

Ennek a topikna a neve alatt van egy elég hosszú szöveg. Biztosan elolvastad.
Most változtattam rajta, de az eredeti szöveg az volt, hogy " nekem a szerkesztőnek 20-ból egy sem jött be"
Vagyis, 15 évi keresgélés után és nem Szolnokon, akkora lúzerekkel hozott össze a sors, hogy szegény cicáim sorra mentek rá. Mindezt átlag évi fél milláért.
Beleértve az állatorvosi egyetemet, Kecskeméten 2 dokit és ki tudja még kiket.
Úgyhogy sz*rháziból ki vagyunk képezve rendesen.

Egy a lényeg! Addig menj, ha fontos a cicád, amíg nem találsz olyat, mint a debreceniek. Pesten is van. A csajok le is írták.

FIP ügyben is mehetsz, úgyis Te döntesz, de eddig mindenki megszívta.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:51 

Még egy sarlatán. >:| Alapszabály,hogy telefonon nem diagnosztizálunk. >:|

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:34 

hát nem csodálom..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: kutyus
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:33 

farosz írta:
Nem cicás történet, de azért leirom mert szörnyen bosszant a dolog.
A kertszomszédomnak van egy 2 1/2 ives Rotije. Még nem volt beteg, csak a kötelező dolgokat adta neki az állatorvosa. De ugye akkor még nem volt a kutyus 40-50 kg mint most.
Szóltak neki, hogy a kutya napok óta vakarja a fülét, sőt az egyiket már véresre. Azt mondja a telefonba, hogy a gazdi menjen el hozzá a receptért. Látatlanban felirt agy receptet. kb. 1 hétig szedte a kutyus a tablettát, változás pedig rossz irányba ment.

Tegnapelőtt átjött a szomszédasszonyom meséli a történteket. Átmentem megnéztem a kutya fülét és mondtam nekik, ha jót akarnak vigyék el a kutyát másik orvoshoz, mert szerintem a gombásfertőzése van. Kérdezi, hogy miből látom? Hát csak a cicás évek gyakorlatából.

Tegnap elvitték az ügyeletre. És mit ad isten tényleg gombásfertőzése van a kutyusnak. Jól megszidták a gazdit. Sőt kérték, hogy mondják meg az állatorvos nevét is mivel ez a dolog nem maradhat büntetlenül.

Mivel a "régi"állatorvos baráti viszonyban áll a gazdival, ezért ennek nem tettek eleget. De felhivták telefonon és elmondták neki, hogy máskor ilyen ne tegyen. MÉG NEKI ÁLLT FELJEBB! HOGYHA NEM BIZNAK MEG BENNE AKKOR MÁSKOR IS VIGYÉK EHHEZ A DOKIHOZ!!!
LECSAPTA A TELEFONT. NEM HOGY HÁLÁS LENNE!

Nem semmi történet. [:disgust] Jó nagy s*ggfej az az orvos. >:|

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:32 

Teljesen egyetértek veled, csak meg kell találni a jó orvosokat.
Bizony ezek a gazdik csak ehhez az egyhez jártak még az előző kutyusukkal is. Ő szép kort megért - német juhász volt -. Ő sem volt beteges, csak a fajta jellege miatti problémái voltak. Lábai, csontozata stb.

Most ezek után gondolom lecserélik. Megingott a bizalmuk iránta.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:28 

de

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vadmacska 2007 nov. 27 13:18-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:27 

a cic

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: kutyus
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 11:23 

Nem cicás történet, de azért leirom mert szörnyen bosszant a dolog.
A kertszomszédomnak van egy 2 1/2 ives Rotije. Még nem volt beteg, csak a kötelező dolgokat adta neki az állatorvosa. De ugye akkor még nem volt a kutyus 40-50 kg mint most.
Szóltak neki, hogy a kutya napok óta vakarja a fülét, sőt az egyiket már véresre. Azt mondja a telefonba, hogy a gazdi menjen el hozzá a receptért. Látatlanban felirt agy receptet. kb. 1 hétig szedte a kutyus a tablettát, változás pedig rossz irányba ment.

Tegnapelőtt átjött a szomszédasszonyom meséli a történteket. Átmentem megnéztem a kutya fülét és mondtam nekik, ha jót akarnak vigyék el a kutyát másik orvoshoz, mert szerintem a gombásfertőzése van. Kérdezi, hogy miből látom? Hát csak a cicás évek gyakorlatából.

Tegnap elvitték az ügyeletre. És mit ad isten tényleg gombásfertőzése van a kutyusnak. Jól megszidták a gazdit. Sőt kérték, hogy mondják meg az állatorvos nevét is mivel ez a dolog nem maradhat büntetlenül.

Mivel a "régi"állatorvos baráti viszonyban áll a gazdival, ezért ennek nem tettek eleget. De felhivták telefonon és elmondták neki, hogy máskor ilyen ne tegyen. MÉG NEKI ÁLLT FELJEBB! HOGYHA NEM BIZNAK MEG BENNE AKKOR MÁSKOR IS VIGYÉK EHHEZ A DOKIHOZ!!!
LECSAPTA A TELEFONT. NEM HOGY HÁLÁS LENNE!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 11 18:23 

Talpas Állatorvosi Rendelő..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 17 08:09 

A szolnoki orvosok kapcsán arra gondoltam,hogy ha egy JÓ a szó szoros értelmében véve JÓ állatorvos nyitna rendelőt Szolnokon,nemigen kellene félnie attól,hogy munka nélkül maradna.A jónak még gyorsabban terjed a híre,mint a rossznak. :)
Egy igazi jólmenő praxist alakíthatna ki magának,főleg ha jól válogatná össze a munkatársakat is. [franko]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 15 20:01 

Reméljük van annyi esze Katinak,hogy eme jeles dr.W.-hez nem folyamodik többet.Én frászt kapnék,hogyha egy pia és bagószagu lepukkant alak akarna a macskámhoz nyulni.Sikitva menekülnék tőle.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 15 19:42 

Már nem is tudok mit mondani,nincs rá megfelelő szó. [:evil]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 15 19:39 
Site Admin

Na, akkor még1.

Kati néni zokogva hívott, hogy dr. W. kinyírta a kiscicáját. Persze csak neki, 2700 Ft-ért. Mikor még élt mondtam neki, hogy NEEEEEEEE... az Isten áldja meg, miért nem szólt. Megyek. Mentettem már meg 3 cicáját, de aztán mégiscsak a doki.
Meg is kaptuk a magunkét.
Mostmár ne sírjon nekem. Aszongya kb. 15 percig verte magát a földhöz a kicsi, mire meghalt.

Most, mit mondjak? Nem én vagyok az állatorvos? De ezek sem, az is biztos.

Ugyanúgy nyírta ki Kati néni cicáját, ahogy anno az enyéimet, míg elhittem a kábító szövegét. [:evil]

Sőt 4 éve adtam neki 2 kis vörös cicát. Ráadásul azt hittem jó helyen vannak. [:disgust]
Vajon hány cica, kutya és göri esett már áldozatul neki?
A szolnoki görisek hozzá hordják szegényeket ivartalanítani. :csatt

Aszem ossi már ismeri a helyzetet. [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 15 19:06 

Mint ég és föld.Én még nem láttam ilyen idiótát állatorvosban.A kisfiu hülye ugyan,de nem modortalan.Neki még lehet tanulni.Ha meghuzza magát és előad némi alázatot akkor van remény .Neki van kitől tanulnia.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]