fejlc
Pontos idő: 2017 nov. 19 12:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 22:00 

És a ceglédiek most hová járnak?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 21:55 
Site Admin

Hogy mit adott a cicáknak, azt mondta titok. [:sneaky]
A régi dokink meg már szenilis és egy FIP-et boncoláskor sem ismer fel.
Ráadásul mindent elfelejt, amit előtte mondott. Semmire oda se figyel. Egyedül a fiúk ivartalanítását lehet rábízni. Azt is úgy, hogy a kezét kell figyelni, nehogy algopirin injekciót adjon nekik.
Ha fogászati kezelés kell, akkor nekem kell megmutatni melyik fogával van gond. Meg még sorolhatnám.
A ceglédieknek is ő volt a dokija, de megszabadultak tőle, ugyanazért, mint én.
Egy csomó mindent az ő hibájából tanultam.
A nagyokos index-es fórumozók jó lenne, ha körülszimatolnának, mielőtt baromságokat írnak...akárhová.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 21:44 

Hát így tényleg nehéz, de meglátod fog ez változni. Miért mentél ehhez az orvoshoz, vagy inkább a régihez miért nem akarsz menni? Mit adott a cicáknak azt megmondta?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 21:42 

[:sad] [:sad] [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 21:28 
Site Admin

Megjártuk Ceglédet. Hoztunk 6 cicát.
Van egy hófehér is. :D
Visszafelé bementünk a dokihoz rendezni a tartozást.
Az, hogy a 4 megölt cicáért lenyúlt 9 rongyra , csak egy dolog.
De azt mondta, hogy ne vigyek oda több cicát, meg írtsam ki mindet, mert valaki egyszer ránkgyújtja a házat.Mert ugyebár itt még búbópestis is előfordulhat. :csatt
Tökre lesz*rom a dokit a véleményével együtt, de mégis annyira elment a kedvem, hogy ennyire lenézik a cicákat, meg persze azt is, amit csinálok.
Soha nem volt itt, telepnek nevezi a rezervátumot- tehát azt hiszi, hogy bevágom őket egyhelyre és sz*rok rájuk.
Meg, hogy midegyik beteg és olyanokat adok örökbe.
Az persze fel sem merült benne, hogy ő nyírta ki szegényeket. Mondjuk nem is vártam mást. Mégis valahogy úgy elkeseredtem.
Kiültem az udvarra és nézegettem a gyönyörű cicáimat és nem tudom felfogni, hogy miért bűn az amit csinálok?
Miért nem mondják a kutyamenhelyekre, hogy írtsák ki őket. Miért alsóbbrendű a macska?
Miért baj az, ha kb. 130-ból megbetegszik 4, egynek meg kilövik a szemét és elmegyek vele a dokihoz?
És nem halálos vírussal csak egy sima macskanátha+ egy torokgyulladás.
Miért kell őket megölni?
Nem ez a szarházi doki izgat, hanem, hogy ez az általános nézet. Még a saját berkeinken belül is.
Higgyétek el, nem nagyképűségből mondom, de annyi cicának adtam vissza az életét, reménytelen helyzetből és akiket örökbeadtam egyetlen egyszer volt csak probléma- az is azért, mert túl kicsi volt.
Nagyon-nagyon belefáradtam...persze helyrejövök, de ez egy olyan kilátástalan harc. [:sad]
Most aztán tökéletesen magamra maradtam. Megpróbálom az ivartalanításokkor a régi dokit befogni és az összes többi rám marad.
Szomorú és jellemző.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 04 08:23 
Site Admin

Tegnap este meghalt Küldönc is.
Ez aztán a 100%-os teljesítmény a dokitól. Négyből, négyet írtott ki.
Sőt, több is, mint 100, mert Szemtelenke szeme helye is fáj.
Ma állítólag Peti kap fizetést. Elmegyek és megköszönöm neki a közreműködést.
Biztos azt mondja, mint mindegyik, hogy az nem létezik. [dilis]
Már nem is idegesítem magam, mert úgy belefáradtam, hogy azt nem hiszitek el.
Inkább árgús szemekkel figyelem a többieket és idejekorán igyekszem elkapni az első tünetet.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 15:56 
Site Admin

ossi!
Aztszem semmi újat nem írok azzal, hogy milyenek az emberek. Ez a srác arra nem képes, hogy egy távolabbi helyre elvigye a görijét.
Annyi esze nincs, hogy, ha egyszer egy szakemberhez vinné, nem csak a görije gyógyulna meg, de kevesebbe is kerülne. Az IQ-ja nem éri el az űrbéli hőmérsékletet. Az a tipikus primitív klón, akire még élettelelen tárgyakat is veszélyes bízni, nemhogy egy görit, akihez azért nem árt érteni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 15:49 
Site Admin

Nem algopirint kapott.
De attól még ezek a lórúgásszerű gyógyszerek egy fél kilós macsinak - és 3 féle - simán okozhat allergiát. Vagy mérgezést. Mert persze megmérni az one.
Nem az algopirinről volt szó. Vannak olyan gyilkos szerek, hogy ne tudd meg.
Nem kell verébre ágyúval menni. Halál biztos vagyok benne, hogy ez tette tönkre. Láttam már egyet-mást, és TUDOM, hogy az volt a baj, amit írtam. Nekem lenne a legjobb, ha egy állatorvosra bízhatnám az ilyesmit, de nem lehet. Ebben elb*szott , tetves városban meg végképp nem.
Ti el sem tudjátok képzelni mi van itt.
És egyáltalán nem jókedvemből hibáztatom a dokit. [:disgust] De k*rvára unom már, hogy egy csomó cicám élete megy rá a szemét nemtörődömségükre.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 15:30 

[:crybaby]

Hülye kérdés, de biztosan algopirint kapott?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 11:21 

junior írta:
Fél éve hordja oda a szerencsétlent. A gatyája ráment és szegény pára még rosszabbul van, mint volt. De azért oda viszi. Igaz, hogy nem sok lehetősége van. [:nem]

Igen, emlékszem... [:sad]
A görisnek azért lehetne lehetősége. Mi is felmentünk Pestre, míg nem találkoztunk Csabival. Szolnokról sincs sokkal messzebb. Vigye Zöldi dokihoz, vagy Szabó Zoltánhoz az Egyetemre. ők értenek a görikhez, jó orvosok. Csak viszonyításképp: van, aki Sopronból, Pécsről vagy akár Szegedről is elmegy hozzájuk, ha a helyi orvosok elakadnak.
Mondjuk, most Abussal mi is járjuk a szokásos kálváriát, de tiszteletben tartom, hogy a görik kezelése még gyerekcipőben jár, és megpróbálok én is nyomozni az ügyben. Szóval, nekem nem nagyon érné meg más dokihoz menni, mert kétlem, hogy még egy ennyire lelkiismeretes, partner dokit találnánk, mint Csabi. Azt nem tagadom, hogy nem veszek mérgt arra, amit mond, hanem utána járok és nyomozok infóért. Ugyanezt sok más göris is megteszi, ismerősöd is megtehetné...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 10:55 
Site Admin

Talán emlékszel rá, mikor először mentünk hozzá, megkérdeztem, hogy nem-e algopirint adott neki.
Úgy ordított, mint akinek az esze elment, hogy ne ugassak bele a munkájába, vagy húzzak el onnan a p*csába, vagy fogjam be.
Hát befogtam!
Itt az eredménye.
Szerinted elismerné, hogy ő a hibás? Olyan doki még nem született.

De, ha kifizetem, azért meg fogom köszönni a közreműködését.
Amit ugyan b*szhatok, de nem várok tőle semmilyen reakciót.

És tudod mi a röhej? Felhívtam Csini gazdáját, hogy én így jártam Bárdossal és legyen ő is óvatos.
Azt mondta, hogy neki bevált, mert Csini sokkal jobban néz ki, igaz, hogy 5 hét után is f*sik, mint a murányi lova. :fal
Hát mit csináljak még, hogy legalább azokat meg tudjam védeni, akiket tőlem vittek el.
Oda akarja vinni ivartalanítani is. Csak a petefészkét veszi ki. :csatt Mert a macskának nem számít.
Úgyhogy találkoztam ott a régi göris ismerősömmel. Fél éve hordja oda a szerencsétlent. A gatyája ráment és szegény pára még rosszabbul van, mint volt. De azért oda viszi.
Igaz, hogy nem sok lehetősége van. [:nem]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 10:29 

Szióka! Nagyon sajnálom...

Azért lehet, hogy dokinál is érdemes rákérdezni, mit szól a történtekhez? OKé, tudom, úgyis valami sablon szöveget fog mondani, de úgy örülnék, ha találnátok végre egy felelős, jó állatorvost! Úgy örültem, amikor múltkor dicsérted a dokit! Nekünk egy-két-három cicás gazdiknak is nagyon fontos, hogy megbízható rendelőbe kerüljünk, de a Ti munkátok meg végképp sokban függ az orvostól... [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 02 09:26 
Site Admin

Sziasztok!

Most halt meg kisKettes.
...és tudjátok mibe? :csatt ALLERGIÁBA!

Sajnos későn vettem észre és már hiába adtam neki steroidot.
Ma reggelre teljesen bedagadt a torka, a nyelve és gondolom lejebb is , mert egyszerűen nem kapott levegőt.
Az oxigénhiány miatt szédeleghetett és rogyadozott. F*sza mi? :düh

Vidd csak el az állatod a dokihoz és bízz meg benne. Itt az erdemény. 4- ből 3 belehal.
Küldönc is csak azért lehet életben, mert neki rögtön adtam a hasmenésére Tenazym pasztát, ami tartalmaz steroidot. De ő is nagyon ramatyul néz ki. Állandóan infúziózni kell, mert nem tud inni, enni.

Ha kapunk fizetést elmegyek a dokihoz kifizetni, hogy ilyen "emberségesen" kinyírta az cicáimat. Tiszta szívemből kívánom neki ugyanezt a fulladásos halált. De sajnos, sem az élet, sem az Isten nem igazságos és ez a tetű még nagyon sok állatot fog a nagy tudásával megölni.
Most megint nincs állatorvosunk és maradok annál, amit én tudok. Annak legalább van alapja.
Úgyhogy elmehet az összes szemétláda a jó édes anyjába és kinyalhaná, ha megengedném. [:le]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 22 23:16 
Site Admin

Úgy látom, akkor nálatok is zajlik az élet. ő mellettük unatkozni nem lehet. A mi fagyos kalandunkat inkább a csevegőbe írom, ha érdekel. Ezt a topikot hagyjuk az eredetiben. Oksi? :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 22 21:16 

Szia junior,
leginkább szó szerint értem.:))) Szójáték: agyra-ágyra.
Nekem csak 4 ciccem van, ebből 2 Pestről jött velem (Nesszi 10 éves ivartalan kandúr, Picur 2 éves, félszemű, szintén ivartalan kandúr), ők a "benti" macskák, és jóban vannak a "benti" kutyimmal (Csibi, 12 éves). A házzal együtt megtulajdonoltam még két ciccet: Cirmi 2-3 év körüli nőstény, Vöri pedig 10 hónapos kandúr, ők a "kinti" macskák. Csibi kutya képtelen felfogni, hogy Cirmi és Vöri is a falkánk tagjai, Nesszi utálja mindkét kinti macskát, Picur viszont nagyon jóban van Vörivel, de nagyon fél Cirmitől.
Ez az egész attól bonyolult, hogy van egy "kinti" kutyám is, Joker (amsteff), vele nem találkozhat a többi állat, viszont neki is kell néha nagyot futni az udvaron (amúgy van egy saját 6x6-os kertje), és ebben a hidegben a konyhában kap enni naponta kétszer. (Most pl. -9 fok van, és még hol a hajnal?) Emiatt ilyenkor Csibit, Nesszit és Picurt bezárom az egyik szobába, Cirmit és Vörit a másikba, amíg Joker eszik. Utána visszafelé ugyanabban a sorrendben mindenkit kizavarok, de mivel nincs macskaajtóm egyenlőre, ettől kezdve folyamatos a ki-becsászkálás, kb. tízpercenként megyek ajtót nyitogatni.:))) Ja, és amikor délben kiengedem egy kicsit a tyúkokat is, akik szintén az ajtónál nyomulnak, és borzasztó agresszívek Csibivel és a macskákkal, akkor válik igazán bonyolulttá az élet, mert ilyenkor a kimenetel vagy bejövetel néha a ciccektől és tőlem többszöri nekifutást igényel.:)))
Mindez nagyon szórakoztató, érdekes figyelni, ahogy a ciccek ismerkednek egymással, ahogy oldódnak köztük a feszültségek, kivéve, amikor nem érzem jól magam.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]