fejlc
Pontos idő: 2017 szept. 20 09:26

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 392 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 18 16:44 

Sziasztok! :D

Megjöttünk a dokinénitől.Pamacs annyira jó cica volt,hogy simán hagyta magát bepaszírozni a hordozóba-amit a gazdi azazén alaposan kiktakarított.Egy nyikkanás nélkül tűrte z utat is. [8.] Sűrűn dicsérgettem milyen aranyos jó cica. o:) Bent aztán elkapta a két csaj és pikk-pakk levágták a körmét [:clap] Csak néztem.Egy halk miaút engedett el csak.Rendesek voltak és szakszerűen és még olcsón is csinálták.
Itthon kijött a hordozóból elvágta magát és elkezdte aszőnyeget kaparni.Csak lesett,hogy nem akad be,mint szokott. :D Mindössze a szöszöket szedte fel a mancsával.Aztán simiztem beszéltem neki ő meg sündörgött a földön,vakarászva a szőnyeget.Közben hangosan dorombolt.Tisztára látszott,hogy hálás [:hug] Már nagyon kellett ez.
A szemére azt mondta a doki,hogy kamillázzam nincs nagy baja,enyhe kötőhártya gyulladás lehet.Ezt edig is megtettem.Okosabb nem lettem [8.]
De ide fogom vinni eztán is körmöt vágni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 17 19:26 

Róth J írta:
VICUS Nálunk is ez van a cicával, már néha olyan mintha elmúlna, utána meg folyik a könny a szeméből . Rossz a város levegője? Írd meg mi volt, hátha okosodom tőle.

Oksi!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 17 18:17 

VICUS Nálunk is ez van a cicával, már néha olyan mintha elmúlna, utána meg folyik a könny a szeméből . Rossz a város levegője? Írd meg mi volt, hátha okosodom tőle.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 17 16:00 

Holnap viszem Pamit dokihoz.Méghozzá dokinőhöz :) Kíváncsi vagyok rá nagyon.Mikor találkoztam vele,hát olyan aranoys volt.Mondjuk a fene se bánja ha olyan,mint a pokróc csak a tudása és a hozzáállása "legyen ott a szeren."Nem viszem többet ide mellénk a klinikára,soha nem az a doki van ott akihez mennék,hiába telefonálok oda,és a múltkor nagyon megszégyenítően viselkedett velem a z a majom.Ilyenre nem bízom a cicámat. [:sneaky]
Tulajdonképpen a szemével van valami,mert folyton hunyorog a bal szemére.Néha kicsit piros neki. [:nemerti] Ennyi.Ja és a körmét kéne levágni,mert nem vállalom a közelharcot [:szemez] Viszont ha nem vigyázun k benő,mert uyge megvettük a kaparót de minek?? [:sneaky]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 10:10 

Szióka! Nagyon köszi!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 09:28 

ossi írta:
Van-e bárkinek tapasztalata megbízható, jó természetgyógyász állatorvossal?

Én jártam Budapesten egy homeopata állatorvoshoz, nekünk (különösen Bendegúznak) segített.

A www.kimintvet.hu címen meg tudod nézni a honlapját.

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 09:27 

Tunde írta:
Itt a világ egyik legjobb, leglelkiismeretesebb és legőrültebb dokinője :D

XI. ker. és környéke

Kis Mária

06-1-200-6118

Nagyon imádjuk. És azt is, ahogy beszél az állatokhoz. Olyan vicces :D

[:yahoo]
Légyszike küld át a privimre a dokinő nevét címét telszámát!!!Köszike

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 07:45 

ossi írta:
Ez úgy folytatódik, hogy a görény mondja: A "gazda" engem simogat, enni ad. Ez isteni. De biztos van még mit javítani rajta. :D

:D :D :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 11 19:09 

X.Y.Feri írta:
Igen.A kutya mondja:A gazda engem simogat,becéz enni ad.ő az isten.
A macsek mondja:A gazda engem simogat,becéz,enni ad.Én vagyok az isten. [:angel_not] [:bleh]

Ez úgy folytatódik, hogy a görény mondja: A "gazda" engem simogat, enni ad. Ez isteni. De biztos van még mit javítani rajta. :D

(Bocs, nem bírtam megállni ;-) )

Más, amit igazából kérdezni akartam:
Van-e bárkinek tapasztalata megbízható, jó természetgyógyász állatorvossal?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 09 22:32 

Janina írta:
110*

Igen.A kutya mondja:A gazda engem simogat,becéz enni ad.ő az isten.
A macsek mondja:A gazda engem simogat,becéz,enni ad.Én vagyok az isten. [:angel_not] [:bleh]
Jelenleg itt nálunk a legjobb leg lelkiismeretesebb állatorvos,aki nem "rabló" és ha kell még házhoz is kijön,Dr Talabér Gyula.Volt rá példa,hogy cicámnak valami vírusfertőzése volt,magas lázzal.A elefonba azt mondta ne cipeljük a rendelőbe és 1/2 óra múlva ott volt nálunk.Megvizsgálta,adott neki egy szurit,meg a szükséges gyógyszermennyiséget amit több napon át kellett beadni neki és mindezért kért 1500 azaz egyezer-ötszáz forintot.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 06 15:30 
Site Admin

Na igen.
Szolnok egy 80 ezres városka, de a szemlélet itt is ugyanaz.
Attól, hogy néhány doki fel van szerelkezve, de ebben a tetves városban már a kommunizmus idején is csak a selejt maradt mindenből.
De már erről is írtam...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 06 13:45 

Krisztike írta:
Tudod ossi, sajnos ez egy kis városka, ha lenne rá igény, bizosan felszerelkezne néhány komolyabb műtétre is.

Szomorú. [:sad] Az igaz, hogy ha igény nincs rá, akkor minek csinálja?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 06 13:42 

Tudod ossi, sajnos ez egy kis városka, ha lenne rá igény, bizosan felszerelkezne néhány komolyabb műtétre is. Itt nem olyan a felfogás, mint máshol. Itt az állatorvosok inkább a haszonállatokra specializálódnak és az emberek agyában nincs még benne, hogy pl a kóbor macskák és kutyák számának csökkentését elsősorban az ivartalanítással lehet elérni. Itt esetleg a hím állatokat ivartalanítják, macskák esetében pl azért, hogy ne legyen büdös a ház környékén és nem azért, hogy nem legyen fölösleges szaporulat. Itt addig sem jut el szerencsétlen állat, hogy kiderüljön, hogy neki daganata van, ami elsősorban nem az állatorvoson múlik, mert a gazda csak annyit lát, hogy nem eszik, nem eszik az állata, aztán meg csak elpusztul... Egyszerüen "ilyen" dolgokkal nem viszik orvoshoz az állatokat...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 06 13:32 

Krisztike írta:
Pl. lánycica ivartalanítását nem is vállalja, mert nincs meg hozzá a megfelelő felszerelése, mert azért az csak egy bonyolultabb műtét...

Bocs a kötözködésért, de ha egy nőstény ivartalanításához nincs meg a megfelelő felszerelése, akkor mihez van? Mert az egy dolog, hogy az ivartalanítás a leggyakoribb műtét, de a hímek ivartalanításán és még egy-két külső műtéten kívül az összes többihez feltárás kell. Kézenfekvő példa: egy félheréjű állatot hogy ivartalanít? Az is hasüregi műtét.. Vagy ne adj isten: daganatot?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 06 13:26 

Sziasztok!

Arról az orvosról, aki Spotot is ivartalanította, csak jót tudok mondani!!! Nagyon rendes és lelkiismeretes! Mikor ott voltunk Spotttal, akármit kérdeztem tőle rendesen válaszolt, elmondta mi merre hány méter. Már több cicánkon és régen a kutyusomon, Morgón is segített. Morgó már sajnos az örök vadászmezőkön üldözi a békákat, ez volt a mániája... De egyébként a múltkor azt beszéltük a húgommal, hogy Sambiban vmilyen szinten ujjászületett Morgó lelke, mert neki is ez a mániája. Békázik állandóan. Tegnap pl. habzó szájjal jött be az udvarról... Biztos a béka túljárt az eszén... :) Visszatérve a dokihoz, nagyon felelősségteljes. Pl. lánycica ivartalanítását nem is vállalja, mert nincs meg hozzá a megfelelő felszerelése, mert azért az csak egy bonyolultabb műtét...

Van egy másik orvos Törökszentmiklóson, én nem ismerem, húgom mesélt róla, mert húgom barátjának a cicáját nála ivartalanították. ő is nagyon lelkiismeretes és elhivatott. Most csinált egy tök új rendelőt ott Miklóson és ott praktizál. Zsuzsa, ha érdekel, megkérem húomat, hogy érdeklődjön utána, ő hátha jó lenne nektek, meg nincs is olyan messze Szolnoktól.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 392 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]