fejlc
Pontos idő: 2019 jún. 24 15:37

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mit tudunk a menhelyekről
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 20 21:54 

Az a nagyon nagy baj hogy ezek e reklámra sokat költö menhelyek és alapítványok nem az állatokra költik azt a sok-sok milliót amit bezsebelnek hanem saját jólétüket biztosítják belőle a vezetőik
Juniorékról csak akkor szereznek az emberek tudomást ha macskát kell elhelyezni Sajnos azzal már nagyon kevés ember foglalkozik hogy a Nála leadott cicákat etetni is kell nem is beszélve a hatalmas orvosi költségekről!
Nemhogy reklámra nincs pénz de sokszor még a kajára is alig jut
Minimális az 1% amit a Rezervátum kap, olyan helyre kerül a pénz ahol nem az állatok javát szolgálja
A legtöbb ember nem foglalkozik azzal kinek is ajánlja fel pedig nem ártana utána nézni Sokan hiszik azt hogy jót cselekednek ha az agyon reklámozott alapítványoknak adják Nem is sejtik,hogy egy-két ember zsebébe kerül a pénz
Nagyon örülök hogy irtál a Fórumra Kati
Valahogy tudatni kellene kellene minél több állatszerető emberrel hogy Ők léteznek és a sok cica várja a segítségüket mert itt valóban róluk szól minden!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 jún. 20 20:39 

Kedves Kati!
Úgy van ahogy írod. Junior emberfeletti munkát végez, csak csodálni és tisztelni lehet érte.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 jún. 20 18:37 

Kedves honlap látogatók és olvasók!

Azért vagyok ezen az oldalon, mert szeretném a világgá kürtölni, hogy ha ez a rezervátum nem létezne, ma nem tudtam volna segíteni és megmenteni két kiscica életét. Pontosabban Zsuzsáék tették, teszik, mert én csak elvittem a kiscicákat. Ezt értsétek szó szerint, ma reggel az erkélyünkön felfedeztünk elbújva a sarokba két kiscicát, hogy hogy kerültek oda ne kérdezzétek, nyilván kóbor cica kölykeiről lehetett szó. Sikerült őket megfogni és dobozba helyezni a szállításhoz. Számtalan nagynevű állatmenhelyet és alapítványt hívtam fel rögtön, segítséget kérve tőlük, miután sajnos megtartani nem tudtam őket, van már egy örökbefogadott, kissé házsártos cicám. Minden általam hívott alapítvány és menhely, olyan hírűek, akik május 20-a előtt sok-sok pénzt költenek reklámokra a tv-ben, és plakátokra, mindenhol azt a választ kaptam, hogy nagyon sajnálják, de nem tudnak segíteni. Kérdeztem is tőlük, hogy ha Önök nem tudnak, akkor ki? Legalább segítsenek merre induljak el? Végtére is állatszerető és állatvédő emberek, úgy mint én, bizakodtam benne, hogy nem hagynak magamra a problémámmal.A válaszuk az volt, hogy sajnos ebben sem tudnak segíteni! Kikötöttem Dr. Juhász Tamás Állatklinikáján, ahol segítő kezet nyújtottak és megkaptam a rezervátum elérhetőségét. Fel is hívtam Zsuzsát zokogva, a könnyeimmel küszködve nem is tudom, hogy értett bármit amit mondtam, de csak vigasztalt, hogy üljek vissza az autóba és induljak el Szolnokra, ahol szerettel vár. Nem is fogtam fel hirtelen, hogy valaki nem hajt vagy küld el, hanem segíteni próbál. Odaértem és megnyugodtam! Mert azt láttam, hogy jó helyre jöttem és hoztam a kiscicákat. Végtelenül kedves és a szó szoros értelmében tényleg állatszerető emberekkel találkoztam, nem olyanokkal, akik csak "hirdetik az igét" de amikor szükség lenne rájuk, becsukják az ajtajukat előttem. Tudom, hogy a kiscicák nagyon jó helyre kerültek, és tudom, hogy mindent megtesznek értük. A következtetést levontam, nem a nagynevű és reklámra sokat költő szervezetek, akikre számítani lehet szükség esetén! Nem kívánom senkinek azt a kálváriát, amit a két kiscicával átéltem, és végül a rezervátumnak köszönhetően sikerült megmenteni az életüket!
S.Kati

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 jún. 04 11:40 

Pff,ez érdekes meccs lesz [:nemerti]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 jún. 04 11:34 

Nagyon szomorú az,hogy egyáltalán ez megtörténhetett [:sad] ,nagyon sokan boldogok lennének,ha sikerülne Györgyinek elérni a kitűzött célt.Csak reménykedni lehet és drukkolni a sikerért. :m

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 jún. 04 11:27 
Site Admin

Idézet:
Tisztelt Vezetőség és Tagság és volt Tagság!

Részünkről felháborítónak tartjuk a Szentedrei Árvácska nyilatkozatát, miszerint ők nem hajlandóak visszaszolgáltatni az örökségből jogtalanul felvett összeget, mivel azt az állatvédelemre költötték.
Bennünket nem érdekel, hogy mire költötték, hogy kit támogattak belőle nagyvonalúan - mi itt a végeken fillérekből küszködünk, emberfeletti munkát végzünk iszonyatos anyagi hiányosságokkal, a mi pénzünket senki ne költse el, a mi kutyáink elől senki sem vehet el semmit!!!!!!!!!!
Nem fogunk senkivel nagyvonalúskodni, az állatainknak égető szüksége van minden forintra, azért a végsőkig harcolni fogunk az érdekükben.

Békéscsaba Városi Állatvédők

Ilyeneket kapok naponta 8-at. Sőt...sokkal rosszabbakat is.
Nem tudom Györgyi - a MÁOSZ új elnöke - miből gondolta, hogy be tudja hajtani rajtuk a 60 millát? [:nemerti] Én szóltam előre. [nemtom]
Ha állambácsi, kormányunk tisztelt tagjai, és mindenki büntetlenül ellophat bármit, akkor miért pont az állatmenhelyek ne tennék?
Ez már veszett fejsze nyele. Persze mi, akiknek tényleg van állata nem is hallottunk az egészről.
Györgyi azt tervezi, hogy visszaszerzi és szétossza azoknak, akiknek tényleg van állatuk és arra is költik.
Erre befizetek! [:sneaky]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 30 16:17 

Hihetetlen, hogy mindennel foglalkoznak, csak a kajával nem. Amíg ők üléseznek (vagy mi), mit esznek az állatkák? >:|

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 30 08:24 
Site Admin

Tegnap megvolt a MÁOSz ülés. Kati hívott álmomban és csak arra emlékszem, hogy azt mondta, hogy megszavazták, hogy aki megfújta a 60 millió örökséget, az vissza kell, hogy fizesse. Arra azért kíváncsi lennék, hogy akarják ezt kivitelezni?! [8.]
Persze ma reggel már kapom az emileket az új vezetőség kinyírásáról.

Még most sem értem, miért olyan nagy ügy ez az egész. [nemtom] Hosszú évekig senki nem csinált semmit. (persze magának igen).
Az miért nem keltett ekkora ellenállást?

Engem nem érdekel, csak kaját szerezzenek végre. [:sneaky]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 27 20:23 

Cilike, csatlakozom. Van fantáziája, az biztos. >:|

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 27 16:22 

Elhagyom a maradék eszemet is ettől a Kati féle szövegtől :csatt Ha 1 befogadott kisállatért elkér 14 ezret akkor nem tartom valószínűnek,hogy oda vinnék őket,főleg ha talált cica vagy kutya [:sneaky] Gondolom azért vagy Te tele cicákkal és keresnek meg kis és nagy kutyákkal is Téged [:disgust]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 27 15:41 
Site Admin

Amíg ázik a Peti szobája, gyorsan leírom Kati szokásos esetét.
Először...hű az annyát, de szép, de kafa..nem gondoltam vóna... aztán szokás szerint menekült volna, ha teheti.
És az is szokások - 7 éve ezt szajkózza - hogy ő ,minden macsiért 14 ezret elkér, ha befogadja.
Ebbe az is beletartozik, hogy tök szabadon élnek és saját bevallása szerint is nagy részét elütik. Láttam!!!
Most kérdem én, az agyilag zokni, aki talál 27 kicsit, vagy bármennyit- akár a saját agymenése miatt is - hányszor 14 ezret kérjek?
És, ha nem? Akkor mi lesz?
És az adományokat - ami nálunk nem igazán játszik - 1%-ot mire kapjuk? Nem erre? Oké, én túlzásba viszem, de akkor is erre kapjuk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 22 11:03 

Úgy fog viselkedni mint eddig. [:langol1]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 22 07:26 

Junior, Kati egyáltalán nem érzi cikinek az egészet? [:langol1] Ő jönne ellenőrizni???

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 20 15:50 

Csak akkor tudja,hogy vagy amikor neki van rá szüksége [:sneaky] sz@r dolog lehet bevallani,hogy nála nincsenek cicák,neked meg kb.200 cica az átlaglétszám :m Egyébként az egész [dog]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 máj. 20 15:44 

Gondolom addig jobb nekik amig nem látnak mert addig szerintem nekik nem is létezel
Persze ha megnéznének azt is megoldanák Úgy látom ezek azt látnak amit akarnak :P

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 468 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]