fejlc
Pontos idő: 2017 szept. 22 19:01

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8082 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 539  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mi baja lehet a cicámnak?
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 14:25 
Site Admin

Nem szólok semmit. [ohne]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 14:22 

Még most olvasom!!Szegény Pami!!Ezt borzasztó lehetett látni [:sad] Valamiféle roham volt [:nemerti] Remélem kiderül a baj oka és van rá gyógyszer. [simi]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 14:17 

Hétfő délelőttre kaptunk időpontot Vrabély dokitól.
Akkor kiderül, hogy mi a baja.

Köszi cirike a szorítást, én is nagyon remélem, hogy nem ismétlődik meg az éjszakai rosszullét.
Borzasztó nézni, ahogy szenved, és nem tudok rajta segíteni!!! [:disgust]

Az nagy baj, ha kitágultak a pupillái arra a 3 percre? Utána rendbe jött az is.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 13:53 
Site Admin

Anno, mikor Oszkár meghalt, rámondtam, hogy leukózis. Akkor az játszott ezerrel nálunk.
vagy FIP.
Már rájöttem, hogy skatulyában gondolkoztam. Alap szervi baj. És szívbaj!
Annyi mindent néztem el -és az sem vigasz, hogy dokik is - hogy most azt mondom Macsek, járj utána egy lehető tuti diagnózisnak.
Az viszont nagyon nem kóser, hogy a pupillája elszállt. De fogom a pofám! Csak maradjunk happy. :m

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 13:45 
Site Admin

Azt kéne tudni, hogy szívbeteg-e, ha igen akkor mennyire.
Erre van megoldás.
Derítsd ki és nyomom a nagyon nem gyógyszart.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 13:22 

Jajj, szegény Pami! Hát, szerintem azon túl, hogy mellette vagy ilyenkor, nem tudsz többet tenni a rosszullét alatt. [:nem] Ha hat a vérnyomáscsökkentő és vízhajtó, akkor csökken a folyadék mennyisége és jobban kap majd levegőt. És remélhetőleg nem ismétlődik meg az éjszakai dolog. Nagyon szurkolok! [simi] Mikor mentek szívUH-ra?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 12:30 
Site Admin

[:disgust]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 27 11:31 

Pamikám beteg. [:crybaby] Borzasztó szaporán veszi a levegőt, alig eszik valamit és rossz a kedve.
Voltunk vele dokinál. Vért vettek tőle, megvizsgálták. Szerencsére a vese paraméterei a 2 évvel ezelőttihez képest nem változtak. Doki mondta, hogy a korához képest egész jó a lelete.
Viszont a röntgen kimutatta, hogy folyadék van a szívburokban. Valószínű e miatt szapora a légzése és apatikus. Megyünk vele a Vrabély dokihoz szívultrahangra. Nagyon remélem, hogy meg lehet gyógyítani. Igaz, már nem fiatal – 16 éves -, de szerintem még simán élhetne egy jó pár évet. Vízhajtót kell szednie, meg synuloxot kapott és vérnyomáscsökkentőt.
Éjszaka is arra ébredtem hajnali 2-kor, hogy ordít. Felkapcsoltam a villanyt, teljesen ki volt nyúlva, a pupillái kitágulva, nyitott szájjal zihált, és folyt a nyála. Nagyon megijedtem, fogalmam nincs, ilyenkor mit kell vele csinálni? Úgyhogy csak simogattam és nyugtatgattam, kb. 3 perc múlva jobb lett a légzése. De ez nem normális állapot…Ha neadjisten megint lesz vele ilyen az éjszaka közepén, mit csináljak?

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 12 14:51 

Sajnálom, hogy nem írt és a Dokihoz sem ment vissza Herbal... Szerintem sokunkat őszintén érdekel a cica hogyléte és talán mások okulására is szolgálna a története. [:nemerti]
Remélem, a cica jobban van! [:nemerti]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 12 11:28 
Site Admin

Érdeklődtem DOKInál Herbal cicája után.
Vissza se vitte mikorra le volt beszélve.
Bennem igen sok hibát lehet találni, de Sanyiban??? [8.]
Még Ő mondta, hogy ír neki emilt, hogy mi van. Gyorsan lebeszéltem róla.
Csak a macsit sajnálom.
Biztosan talált egy jó dumás dokit.
Tegyük fel, hogy a tudása is annyi, mint a szövege.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 márc. 25 20:40 

Herbal!
Természetesen várjuk a híreket Őkelméről! Remélem, csupa jóról fogsz beszámolni. Sok [simi] küldünk neki!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 márc. 24 08:03 
Site Admin

Mi tagadás, tényleg baj van a stílusommal. Főleg az újaknál.
Egyáltalán nem bántottál meg. Nem is Rólad szólt az egész.

A leskelődés meg...a többiek már tudják, de nem is gondoltam...szóval van egy mystat nevű látogatást számoló program. A honlap alján láthatod. Ott zölddel jelzi, akiket én "leskelődőknek" hívok. Ezek olyan emberek, akik nem jelentkeztek be, vagy a robotok. Néha megnézem, de semmit nem számít. Egyébként is "leskelődhet" aki akar. Nyilvános a fórumunk! :)

Úgyhogy ne vegyél magadra ilyesmit. [:blowkiss] Semmi gondom Veled, csak az infót hiányoltuk, mert türelmetlenül vártuk, hogy mi van a cicáddal.
Nagyon is örülök, hogy eljutottál Sanyihoz.

Igyexem változtatni a stílusomon, hogy mindenki értsen, ne csak a régiek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 márc. 23 18:30 

Hat, ez eleg sz@rul jott ki...
- Eloszor, amikor idejottem az orvosnal tett latogatas utan, legszivesebben irtam volna egy naagy, aradozos levelet. De aztan eszembe jutott, hogy a multkor sem orultel neki, igy csak burkoltan belefogalmaztam a beszamolomba.
- Aztan megirtam a beszamolot, es toltottem fel kepeket, hogy megkoszonjuk Cicus meg en a torodest es segitseget.
- Aztan megmutattam Anyukamnak a forumot, hogy milyen jot talaltam. Lehet, hogy O nezte meg azota. De nem leskelodott, csak gondolom nem akart a nevemben hozzaszolni.

Tenyleg nagyon sajnalom, hogy igy alakult. Az, amit Rolad gondolok es irtam, nem egy atmeneti nulla volt, hanem komolyan is gondolom. Mar tettem is ezugyben lepeseket, es meseltem is par ismerosomnek. Kozben ide-oda rohangalunk az en varosom es a parom varosa kozott, mert par nap mulva megyunk vissza kulfoldre, es nagy kaosz van korulottunk. Azt sem tudom, hogy hogy hivnak, mert egyfolytaban azon jar az agyam, hogy vajon eppen most hogy van a Cicus. Anyat hivogatom, keresem egyfolytaban. Tenyleg nagyon bant, ha ugy tunt, hogy most mar egy mondatot sem erdemeltek. Pedig naponta tobbszor is eszembe jut, hogy milyen szerencse, hogy idetevedtem kozetek. Csak nem akartam sok lenni, mert mar igy is nagyon sokat irtam a napokban. Gondoltam megvarom a hetfot, amikor mar tobbet tudunk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 márc. 23 18:15 

Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy tegnap nem irtam, de este ertunk haza es szinte azonnal elaludtunk. Aztan Anyaeknal vagyunk most, es picit bonyodalmas osszedugdosni a netet.

Eloszor is a fip eredmenyt cseszhetjuk, mert allitolag nem volt ertekelheto a minta. Ez tegnapelott este derult ki, amikor az orvos felhivta a labort, aztan kesobb minket... Kozben elautoztunk Debrecenbe (bar az utolso pillanatban kiderult, hogy megiscsak van itt is egy doki, aki vegez mellkascsapolast, de mar Gargya doktorhoz akartuk vinni.)
A cicus egy kis tunder volt, bar eloszor nagyon megijedt, ahogy olbekaptam, de az uton vegig kis hos volt! Megfogadtam az Gargya doktor tanacsat, hogy fogjam olbe, ne boxba. :) Nezegette a mellettunk elsuhano autokat.
A vizsgalat is olyanra sikeredett, amiben meg nem nagyon volt reszunk, az en kis hercegem szinte vendegkent lett fogadva, a dotorur es pityesz is nagy szeretettel beszelt hozza, simiztek. Meg sosem hallottam orvos szajabol, hogy kicsikemnek hivja a cicust... Talan ennek is volt koszonheto, hogy az eddigi felos osszegombolyodes most elmaradt, helyette nagy turelemmel viselte a majd 2 oras vizsgalatot, es nagyon szepen benyelegette a kontrasztanyagot is (eddig ha a szajahoz kozelitettek, mar oklondozott).
Az eredmeny: meg var rank par kor, ugyanis egyaltalan nem egyertelmu, hogy folyadek van a kis melluregeben. Es ha az is van, sajnos a belso szervek elhelyezkedese nem azt a kepet mutatjak, ami megszokott lenne, nincs rendesen elkulonulve a belrendszer, rekesziziom. :( Igy elso korben szobajott a rekeszserv is. Ugyhogy kontrasztanyagot kell majd itatni vele es vegigkiserni az utjat, hogy nem csuszott-e fel a belrendszere a mellkasaba. (6 eve kiesett szegenykem az ablakon a hulye szomszed miatt...).
Addig az orvos nem akarta megszurni, amig nem biztos, hogy szabad a tu utja. Hiszen egy atszurt bel miatt visszafordithatatlan dolgok tortennenek. Ettol egyreszt megijedtem, masreszt aldom az eget, hogy nem engedtem hamarabb szurkalni, hiszen Gargya doktor volt az elso, akinek ez feltunt. Lehet, hogy igy mentettuk meg az eletet.
Persze meg semmit nem tudni biztosan, mert sajnos ebben a francos varosban eleg nehez sorozatrontgent keszittetni...
2-4-6 orankent kellene lefotozni a cicust, de a nyitvatartasok miatt nem nagyon tudjuk osszeegyeztetni (bezarnak delben).
Szoval vegul a doktorur volt olyan rendes, hogy egyezkedhettunk vele, es valoszinuleg majd o megcsinalja jovo het hetfon a sorozatot, aztan meg aznap vagy a csapolast vagy a mutetet. Valoszinuleg a cicanak is igy lesz a legjobb, mert akkor 'csak' egy hosszabb utat kell kibirnia, majd lesz egy nehez napja, de aztan vegul meglesz minden egy fust alatt.
Termeszetesen kozben jar az agyam, hogy vajon jot teszek-e a kicsinek ezzel az ujabb egy hetes varakozassal, mert tegnap estere is ugy kifaradt szegenykem, hogy este sokat es nagyon lihegett. De a doktor ur megnyugtatott, hogy valoszinuleg nem fip, mert 2 honap alatt mar nem igy nezne ki, es megkapta a szteriodot is, ami ujabb egy hetig elegendo.
Ugyhogy hetfoig varunk, szeretgetjuk, imadkozunk es hagyjuk pihizni. (az sem lenne sokkal jobb, ha ma vagy holnap 2 orankent rohangalnank vele az itteni rendelobe, mert itt mindig kell varni 1-1 orat, szoval nagyon kimeritene).
Doktorurek szerint annyira nem veszes a legzese, de azert nagyon kis feluleten jut csak levegohoz.
Egy szo, mint szaz: halas vagyok, hogy igy alakult.
Nagyon koszonjuk, hogy igy szurkoltok nekunk! Koszonetkeppen este feltoltok kepet az en kis szerelmemrol, csak most nem az en gepemrol irok. Legyen nagyon szep napotok!!!

Ezt irtam a masikba tegnap elott. Mas jellegut (szivem szerint irtam volna egy hatalmas halalkodos es dicseros bejegyzest is, de a mulkor meg elmagyaraztad szepen, hogy annak nem itt van a helye :D) meg nem mertem. [ohne]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 márc. 23 17:59 

Junior, sajnalom, ha megbantottalak! :((((
En leirtam ket hosszu bejegyzesben ami tortent, megyek is megnezem, hogy esetleg nem kuldte el?
Pedig rogton irtam, ahogy gephez jutottam.
(a negyedik mondatot nem ertem, gondolom azt nem ram irtad, mert en a legnagyobb szeretettel jovok mindig ide, es Anyanak is konnybe labadt szemmel meseltem, hogy milyen rendesek vagytok).

A fip-hez nem akartam mar irni a betegsegen kivul masrol (oda irtam le, hogy mit inteztunk), mert mondtad, hogy ne oda, a kepeknel megkoszontem az erdeklodest is. Akkor lehet, hogy valami nem ment el, megnezem. Es a kovetkezo vizsgalat meg hetfon lesz, nagyon izgulok is miatta.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8082 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 539  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]