fejlc
Pontos idő: 2019 szept. 17 18:16

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1072 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 13 09:23 

küldjünk postán?

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 13 08:50 

farosz írta:
Ma láttam a DM-be van Whiskas cicatej.

Kerestem, és nálunk nem árulnak. :( Pedig, nagy sláger! De egyszer talán ez a város is fejlődik... :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 09 20:28 

farosz írta:
Ma láttam a DM-be van WiSKAS cicatej.

Ez tök jó! [:clap] Nálunk a fiúk nagyon szeretik! (Bár, az egészet nem lehet nekik adni, mert nagyon meghajtja őket :)) )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 09 15:52 

Itt nálunk a Délvudéken nagyon beköszöntött a tavasz -nyár? Nemcsak az időjárásban hanem a két "kanduromnál" is. őket nem zavarja, hogy nem lehetnek utódok, de a vérük hajtja őket. Szinte egész nap nincsenek is benn. Hát engem is kerülget a frász, mivel a szomszédunkban van egy 9 hónapos rotweiler kutya. Hát már most akkora mint egy borju. Az én kis "beteges" duckó cicám meg állandóan előtte sétafikál - persze a kerités emez oldalán. A kutya meg majd megőrül. Többször felvettem előtte a cicát, utána a kutyát megsimogattam, remélem, hogy ha rajtam érzi a cicám szagát akkor nem fogja bántani. De hát az ördög sosem alszik. Akkor vagyok nyugodt ha benn van mindkettő. Az anya cica sokat van ismét nálam, mert a "másik" gazdiék éppen hazautaztak a hét végére. Most kénytelen velem vigasztalódni. Most megyek szavazni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 09 08:58 
Site Admin

Köszi Farosz...megnézem.
Van nálunk DM, de hogy van-e Whiskas tejpor az kérdéses. Az biztos, hogy nagyon jó, még a németek ajánlották régebben, de olyan drága volt és akkor nem is kellett. De mindenképp megérné, ha a kisfehér megmaradna. Egyénként kisfiú.
Csak egye meg. Az is finom, amit most próbálok beletömni, mert a többiek ki akarják szedni a kezemből...de a picurkának valami nem stimmel, azért nem eszik.
Az is lehet, ha felerősödne, akkor magától is meggyógyulna, ha esetleg tényleg ilyen keringési bajai vannak. [:think2] Minden esetre rajtam nem múlik.

Sziszi cicád egyébként szabadlábon van, mert olyan mehetnékje van örökké. [:sneaky] Bennem meg a frász van, ha nincs szem előtt, mert hová máshová menne, mint az idióta kutyás szomszédhoz. [:nem]

Márvány is kinn van, ha lehet és Küldönccel a kis barátjával randalíroznak a fákon.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 23:29 

Nagy Anikó írta:
Anno engem a frász kerülgetett, hogy hová tünt Vörcsi! A szomszéd cicalányt ment meglátogatni. :csatt

A szomszéd meg nem értette, hogy a szoba cicája, hogy szülhet kölyköket? :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 22:35 

JUNIOR!
Az volt a szerencse a meszes dologban, hogy pár perc telhetett el, nem volt mély a gödör.Úgy történhetett, hogy a szomszédék kutyája elől menekülve rosszul mérhette fel a terepet. Amúgy, ha egy macs nem siet, képes 1-2 cm-en, akár egy dróton is ellavírozni.
Na meg a 3. emeleten kanyarba görbülve az erkélyvason átmászni! [:sneaky] Anno engem a frász kerülgetett, hogy hová tünt Vörcsi! A szomszéd cicalányt ment meglátogatni. :csatt

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 16:37 

Junior!
Ma láttam a DM-be van WiSKAS cicatej. A boltban az eladó azt mondta, hogy sokan vittek már nagyon pici cicusoknak is 1 hét alatt szinte duplájára nöttek a cicák. Nem tudomSzolnokon van-e? Talán érdemes lenne megpróbálni Hókifli cicájának.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 12:49 
Site Admin

Bár megfogadnák a tanácsod...Anikó!

Meddig volt a meszes gödörbe a cica?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 10:48 

Szegény Hókifli! Megértem a bánatotokat. Régen egy beteg mamacica ideadta a két kis kölykét, hogy neveljem fel. Cumisüveg, dédelgeteés, mosdatás...Tudjátok. Sajnos a kisfiúnak lehetett ilyen baja, mint a kis fehérkének.ő nem lett felnőtt.
Ám a nővére az egyik legjószívűbb, legszeretteljesebb maccsá fejlődött! Vele esett meg, hogy a felelőtlen szomszédok rosszul befedett meszesgödrébe esett! Csurom meszesen, kétségbeesetten nyekeregve vánszorgott haza.Nem volt idő mérlegelni:sutty a fürdőkádba! Ez volt életem legelső és legrémesebb fürdetése!Végigbőgtem az egészet, de a kezem villámgyorsan járt.Törlés, hajszárítózás, langyos tej...A drága kis okos, tudta, hogy segítünk! Hősiesen tűrte a "nyúzást".A végén - még félig vakon- hálásan dorombolt. Nagyon nagy szerencsénk volt.Túlélte és csak az egyik szeme sérült. Az mindenek ellenére élete végéig gyulladásban volt.
Lehet, hogy ezt máshová kellett volna írnom.De mindig van remény, találunk vigaszt!
Egy fontos kérés a falusi, kertvárosi gazdákhoz és építkezőkhöz:Minden veszélyes helyet úgy fedjenek le, hogy ne csak a kisgyermekeket, hanem az állatokat is megvédjék vele!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 08:00 
Site Admin

Kép

Hókifli szomorúan örzi a pici babáját, aki egyáltalán nem fejlődik. Nagyon ritkán szopik. Fecskendőből nem hajlandó enni...inkább megfullad.
Szerintem szívbetegnek született szegényke, mert mostmár látszik, hogy kékes a szája, tehát valszeg keringési problémái vannak.
Nem igazán tudom mit lehet még tenni vele? [:sad]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 05 12:36 

AZ ágy túl nagy, akkora dobozt kellene megpróbálni amibe kényelmesen elférnek, de körbeveszi őket valami, hogy védve érezzék magukat. Ezt gondolom, lehet hogy nem így van

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 05 12:09 
Site Admin

Ha az egész ágy nem elég nekik, akkor nincs nagyobb dobozom.
Direkt egymás nyakára fekszenek, hogy versenyezzenek értük.

Kitettem én az ágyra is őket, de a helyzet nem változott. [:disgust]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 05 12:01 

Nagyobb dobozban , ha jobban elférnének nem lenne jobb?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 05 07:41 
Site Admin

Most igazi dilemmában vagyok. [:think2]

Szamba 5 kicsinyéből 2 már meghalt. A harmadik szőrén-szálán eltünt. [8.] Ez az eredménye, ha több anyacica próbálkozik. Egy napos kiscicák még olyan gyengék, hogy simán agyonnyomják az anyamacsok.

Triniti 3 kölyke nagyon szép dagi kiscica- úgyhogy az nem téma.
Viszont Hókifli teljesen bezsongott Szamba gyerekeiért is, ezért bepréselte magát közéjük és bár szinte állandóan figyelek rájuk mégis kettő megfulladt. Szambának már olyan elege van, hogy gyakran ott is hagyja őket.
Viszont csak neki van teje és végre Hókifli egyetlen kis fehér cicája lelkesen szopik.
Most megtehetném, hogy Hókiflit kirakom a konyhába és nem engedem a kicsinyek közelébe, de tuti, hogy depibe esne és akkor az neki lenne baj.
Ha Szambáékat viszem másik helységbe, akkor szintén utánuk megy Hókifli, sőt még Szamba is bejönne a szobába és visszahordaná a kicsiket is.
Kitehetném őket az egész nagy ágyra és jól körbebástyázom, de akkor is egy kupacban vannak és ugyanúgy rávetik magukat a kicsikre.

Szóval most állandóan pakolászom őket a nagy cicák alól, de egy percre sem mehetek ki, mert rögtön elbénázzák.
Hogy a kis cirmos, a harmadik hova tünt...arról fogalmam sincs. [:sad]
ők nem szokták megenni őket, de hogy hol keressen már fogalmam sincs. Már mindent feltúrtam... [:nem]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1072 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]